Mindy Kaling

Vera Mindy Chokalingam

7,0
5 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mindy Kaling

strasznie jej nie lubię, głównie w office była strasznie antypatyczna

_RaulGonzalez_

Pewnie dlatego że jesteś 40 letnim białym mężczyzną.

_RaulGonzalez_

Cóż, być może Mindy Kaling nie jest i nigdy nie będzie oscarową aktorką, ale całkiem przyzwoita z niej aktorka komediowa i naprawdę świetna scenarzystka oraz reżyserka. To do niej należą jedne z najlepszych pomysłów w "The Office" (Dundies, "The Injury"), więc sądzę, że fani serialu nie powinni pałać do niej antypatią za samą postać, bo za kulisami radziła sobie całkiem nieźle ; ).

kot_telewizor

Gdzie można poczytać o takich zakulisowych ciekawostkach na temat "The Office"?

_RaulGonzalez_

Kelly to jedna z najzabawniejszych postaci w tym serialu, młotku.

yossarian84

jedna z najbardziej irytujących o ile nie najbardziej. Szacun za wykreowanie Kelly, zęby bolały przy niektórych scenach

_RaulGonzalez_

A ja nie lubię ciebie. I to nie dlatego, że jesteś ograniczony. Po prostu - nie lubię cię i c**j!

dustin_maratonczyk

Jezusie Marianie, z perspektywy 5 lat widzę, że jakiekolwiek negatywne opinie (niech będzie, że bez argumentacji, nie chciało mi się) o danej osobie wystawiane na jej profilu to niebezpieczna zabawa. Ale nadal zabawa - młotek i ograniczony mało odkrywcze, ale 40letni biały mężczyzna już ciekawsze :D A z drugiej strony nie wiedziałem, że dołożyła cegiełkę do reżyserii i scenariusza The Office, za to szacunek.
Także z perspektywy 5 lat mogę powiedzieć, że wciąż jej nie lubię jako aktorki. I co teraz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dustin_maratonczyk

Nudziarz? No dobra, to dawaj tego uja w dupę

_RaulGonzalez_

I jeszcze do tego brak ci godności. Co dopełnia istoty bycia ciężkim frajerem. Brawo!

dustin_maratonczyk

Rozumiem, że ty lubisz każdego aktora i aktorke na świecie i nigdy żadnego nie krytykujesz?

_RaulGonzalez_

Jako Mindy jest zabawna . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones