Mireille Enos

Marie Mireille Enos

7,4
6 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mireille Enos

Nie potrafię zadecydować czy Sarah Jessica Parker jest brzydsza czy ona... Chociaż jednak Mireille Enos przebija brzydotą Parker. W World War Z wyglądała tak okropnie że przy każdej scenie z jej udziałem miałam ochotę przewinąć film do następnej sceny..

Sceptyczna

trzeba bylo

Sceptyczna

dla mnie ona wygląda jak brzydsza wersja Ellen Pompeo:)

Sceptyczna

Wielka szkoda ,że nie nikt nie używa swoich zdjęć w awatarach. Podejrzewam,że byłoby się z czego pośmiać.

justareader

Pisząc to chyba mówisz sama/sam o sobie..

Sceptyczna

No chyba nie bardzo, skoro sama to zasugerowałam.Za to ty już się zwalasz. Wonder why...

justareader

W przeciwieństwie do Ciebie w awatarze mam własne zdjęcie :)

Sceptyczna

Ładny tatuaż.Dalej jednak nie rozumiem jak kobieta może powiedzieć o drugiej wprost,że jest paskudna i jeszcze się na ten temat rozwodzić. Wg mnie to co najmniej niesmaczne. Już nie wspominając,że trochę żałosne.Nie uważam jej za piękność,ale w życiu bym się nie zdobyła na napisanie tego co ty. Zawiało gimbusami. No offence .
P.S. Co do S.J.Parker. Jestem fanką seksu w wilekim mieście. Jak na mało urodziwą kobietę ma w sobie bardzo dużo uroku osobistego. Może Cię to zdziwi ale nie tylko Kate Upton jest atrakcyjna.I nie,przykro mi,ale nie jestem pasztetem. Po prostu wyznaje pewne zasady.Raczej nie zmieszam z błotem osoby ,której nie znam.

Sceptyczna

Zawsze mnie zastanawia "głęboka" chęć oceniania jednych kobiet przez drugie. Wyczuwam lesbijskie tęsknoty w tobie i nie akceptowanie swojego ciała,m. in. przez ten tatuaż. Rada dla Ciebie:"Pokochaj Siebie" i przestań psuć powietrze, bo wszystko śmierdzi....fe....:/

Sceptyczna

Tak bardzo piękne polskie społeczeństwo... Niby panuje wolność słowa a gdy wyrazisz swoje myśli zawsze ktoś musi to niepotrzebnie komentować..

Sceptyczna

O matko. To po co zakładałaś temat jeżeli masz pretensje, że ktoś go skomentował? :D

Sceptyczna

Tak bardzo hipokryzja :D. Jeśli którykolwiek komentarz jest tu kompletnie niepotrzebny to jedynie ten, którym otworzyłaś cały wątek. Ewidentne leczenie kompleksów przez bezsensowne obrażanie innego człowieka. Pokaż twarz Sceptyczna, porównamy ciebie do Jessici Parker. O tym, że oceny tutaj powinny dotyczyć talentu a nie urody aktorów nie będę się nawet rozpisywał, bo ten jakże mało istotny fakt chyba wykracza poza twoje pojmowanie.

Sceptyczna

straszydło- trafione :) Mogłyby razem z Buzkową konie kraść, dwa pasztety razem :) i koń by się uśmiał :)

Sceptyczna

ona ma przedziwną urodę, w jednej chwili wydaje się brzydka jak noc listyopadowa żeby za chwile w innym ujęciu być niemal piękna, takie twarzy są fajne bo interesujące, nawet jak gra mega przeciętne postacie to zwraca uwage.

Annash

p.s. ale do PItta w WWZ strasznie nie pasuje, zero chemii.

Sceptyczna

Nie uważam ,żeby Enos była takim potworem by musiała siedzieć w domu i nie pokazywać twarzy jest charakterystyczna i do filmów takie aktorki potrzebują,zwłaszcza do ról kobiet po przejściach, twardych policjantek, które nie mają czasu na dbanie o siebie, do dramatów psychologicznych, grania ofiar przemocy, chorych psychicznie. Nawet gdyby wzięliby piękność to tak czy siak by ucharakteryzowali by ją na brzydotę patrz Charlize Theron w Monsterze. To są aktorki z prawdą nie bojące się pokazać brzydoty na ekranie i są zapamiętywane przez widzów, chwalone, otrzymują nagrody, bo w takich rolach można pokazać swój warsztat, swój talent. Często piękno zewnętrzne nie idzie w parze z talentem ( np Marta Żmuda -Trzebiatowska) a te dziewczyny z sąsiedztwa, przeciętne mają piękne, bogate wnętrza i czarują prawdą, naturalnością na ekranie tak jak właśnie Enois, Tilda Swinton czy Meryl Streep czy z naszych rodzimych, Agata Kulesza, Jowita Budnik, Agata Buzek itd

Sceptyczna

Mi się bardzo podoba, ale do momentu gdy zaczyna się uśmiechać. To jest bardzo osobliwy uśmiech. W The Killing wypadła genialnie. Niestety w końcówce sezonu zaczęła się uśmiechać...

Sceptyczna

W filmie If I stay wygląda pięknie :)

Kolorowanka123

Dokładnie!

Sceptyczna

Kochana..jeszcze musisz troszkę dorosnąć żeby oceniać kobiety bo jesli według Ciebie ta kobieta jest paskudna (i brzydsza od parker) to heh.... http://movies.dosthana.com/sites/default/files/image-gallery/Mireille%20Enos-Hot -Wallpaper.jpg
Oto "piękne" kobiety showbiznesu bez makijażu i przy tych obrazkach Mireille bez makijażu wypada świetnie. http://celebritytoob.com/pictures/30-fairly-shocking-pictures-of-celebrities-wit hout-makeup/item/36166/

Gdy ogladalam the killing nie zwracałam uwagi na to jak ciekawą, naturalną urodę ma ta Pani bo w serialu wiecznie miała wygladac na przemeczoną, niewyspaną, zestresowaną a w ostatniej scenie wyglądała bardzo ładnie i naturalnie...bez makijażu(poza pudrem oczywiscie:)) i wtedy było WOW...ta kobieta ma coś w sobie. Przede wszystkim bardzo ładne proporcje twarzy i szczere oczy i uśmiech:)

Jak widać nie trzeba byc wymalowaną cizią żeby nawet kobiety stwierdzały że ta Pani ma nieprzeciętną urodę (ba nawet wielu facetów to widzi)
Wystarczy mieć to coś i ta Pani to ma.

Roaa

Mnie się podoba i uważam że jest świetna w Killing!
Wiadomo kwestia gustu, ale skoro się nie podoba, to chyba jednak lepiej przemilczeć niż afiszować się z głęboką niechęcią.

Sceptyczna

Ona nie ma być ani ładna ani pakrutna, ona miała cel być prawdziwa i tak też jest, przynajmniej w the killing i za to szacun!

Sceptyczna

Ty za to nie grzeszysz intelektem. Pisząc takie pierdoły wystawiasz o sobie jak najgorsze świadectwo.

Sceptyczna

Gra bardzo dobrze, uważam, że nie dostała jeszcze roli pokazującej jej talent, jest prawdziwa, bez niepotrzebnej maniery. Dlatego szybko przeskoczyła z serialu do filmów. Aktora ocenia się po grze a nie wyglądzie.

Sceptyczna

Co konkretnie się Tobie w niej tak strasznie nie podoba? Wg mnie ma w sobie coś, co przykuwa uwagę. Nie uważam jej za nie wiadomo jaką piękność, ale mimo wszystko nie jest zła!

Sceptyczna

Sceptyczna, zobacz serial Blef. Tam wyglada ślicznie. Ma ładnie ułożone włosy, mocny makijaż i jest po prostu super:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones