Mireille Enos

Marie Mireille Enos

7,4
6 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mireille Enos

iideał piękna. Dla niej zostawiłbym swoją babę bez mrugniecia okiem

Mloda_Sowa

no prosze cie
ty chyba cos brales piszac o niej ideal piekna
kon ma lepszy ryj

użytkownik usunięty
realnigga

każdy ma swój kanon piękna, każdemu co innego sie podoba...

dokładnie tak!

realnigga

jest okrutna!

Mloda_Sowa

ja przez tą aktorkę przestałam oglądać serial "Dochodzenie" ;)
ale wlasnie teraz leci Magia kłamstw i ona gra epizodyczną rolę i bardzo mi sie podoba, zupełnie inna jest, a tam taki babochłop zaniedbany w swetrze jak stary dziad ;)

fnh81

bo w szpilach i pełnym make-upie byłaby taka przekonująca w tej roli..no proszę cię...

taperjeangirl

wlasnie dla mnie nie była W OGÓLE przekonujaca, wrecz odpychająca ;) nie musia miec tomy make up`u czy szpil, żeby wyglądała atrakcyjniej, a nie jak zaniedbały babochłop ;)

fnh81

Ona ma obsesję na punkcie tej sprawy, zaniedbała związek, swojego syna i siebie, a jej wygląd jest idealnym dopełnieniem roli i klimatu serialu.

taperjeangirl

Dokładnie tak samo odbieram tę rolę. Mireille wg mnie zagrała świetnie.

fnh81

p.s. polecam wczorajszy odcinek, w którym znajoma Regie pyta Sarę czy przypadkiem nie zapomina jeść i spać...

taperjeangirl

a na którym to teraz leci?

a no i ona od pierwszego odcinka tak bidnie wyglądała ;)

fnh81

To Ty chyba nigdy babochłopa nie widziałaś, kochana.

littlemonsterlg

no ok moze za mocne to okreslenie, po porstu dla mnie ZA mało kobieca jest :)

użytkownik usunięty
Mloda_Sowa

a ja właśnie dzięki niej i jej partnerowi Joelowi Kinnaman`owi zdecydowałem się na oglądanie i kontynuację amerykańskiej wersji serialu; sądzę że jest bardzo wiarygodna w tej roli, silna ambitna i samodzielna ( choć w "życiu prywatnym" bohaterki niezorganizowana i zaniedbująca syna i zwykłe sprawy, ale tak mają z reguły ludzie genialni w swojej dziedzinie ; ), mimo napięcia w serialu z wspomnianym jej partnerem tworzą ciekawy, współgrający i ciepły duet... podoba mi się jej gra, nie jest w tej roli zbyt kobieca, raczej dziewczęca, ale przez to bardziej kontrastuje jej siła policjantki ... wolę taką opcję, niż piękną "Detektyw King " z mało ambitnego kanadyjskiego serialu ...

Wlasnie za to kocham ten serial: ZA PRAWDE.

Dosyc mam juz aktorek/aktorow, ktorzy wygladaja jak z obrazka a nijak sie maja do rzeczywistosci.

Jak komus przeszkadza ta 'prawda' to znaczy, ze juz kompletnie hollywod razem w fotoszopem na czele, przejelo kontrole nad ludzkimi wyobrazeniami o pieknie.

Btw...Linden babochlop? Ona jest niesamowicie subletna i kobieca. Plus swetry <3

Mloda_Sowa

nie ładnie. jak nie kochasz swojej babki to po co znią być...

Mloda_Sowa

Przecież ona jest paskudna,masz słaby gust do kobiet.

Mloda_Sowa

piękna jest, zgadzam się :) ma pociągające oczy

użytkownik usunięty
Mloda_Sowa

Oż karwa, mam nadzieję, że to był trolling na który się właśnie łapię, bo jeśli uważasz ją za ideał piękna to LOL! Nie dałbym jej więcej, niż 3/10.

udzielając wywiadu dla telewizji wraz z aktorkami nominowanymi za role dramatyczną emmy lub GG nie pamiętam dokładnie powiedziała, że najtrudniejszą i najbardziej stresującą sceną była ta w której musiałą pocałować Brada Pitta w WWZet, była bardzo zakłopotana

Mloda_Sowa

Nie ma wątpliwości, że każdy z nas ma inne wyobrażenie ideału piękna ale jest coś intrygującego w tej kobiecie

Mloda_Sowa

a wg mnie wyjątkowo brzydka i aseksualna kobieta:-) ale gustów sie nie sądzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones