Mirosław Zbrojewicz

7,4
23 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Zbrojewicz

Pan Mirosław podkłada głos Biffa z Górniczej Doliny.

Dragons

Mirosław Zbrojewicz podkłada głos prawie 1/3 postaci w grze, swoją drogą - kto podkłada głos głównemu bohaterowi????

diablo_cb

Jacek Mikołajczak http://www.filmweb.pl/o71675/Jacek+Miko%C5%82ajczak

diablo_cb

I to mnie dobija, bo jeśli dziś słyszę "ten" głos, to przed oczami staje mi Gothic 2.. pozdrawiam fanów tej wspaniałej gry!

diablo_cb

bzdury, paru
Keroloth, Biff,Rangar

Dragons

W "dwójce" dubbibguje jeszcze Rangara ,Martina, Randolpha.Nie mogę jeszcze znaleźć kogo dubbinguje w jedynce.Może ktoś wie?

sebogothic

Hmmm.... niestety nie znalazłam jeszcze dubbingu do "jedynki", ale dowiedziałam się, że podkłada głos do Gothic 3 (Gorn, Innos) i Gothic 2 Noc Kruka (Esteban, Martin, Patrick, Finn) ;]

Dragons

Mam: Wiem komu podkłada głos z G1...to ten zbieracz bagiennego ziela z Sekty jego dialog z Bezim wyglądał chyba tak:

Bezio- "tylko się nie przepracuj"
Zbieracz- "a ty myślisz że co ja robię, grzebie sobie w...;]"

No i strażników z Starego Obozu...

Dragons

No to to i jeszcze kilku najemników z Nowego Obozu podkładał xD


Dragons

"Te buty... Te zafajdane buty... hahahha"

Dragons

"Te buty... Te zafajdane buty..." hahaha

master170

Podkładał też głos Vaderowi w Star Wars 3 w scenach z kostiumem, i przez to zepsuł kultową scenę.

użytkownik usunięty
Dragons

Czy to nie on przypadkiem w "Gothic" podkłada głos Balorowi(bagna) ze słynnym tekstem "grzebię sobie w jajach"?

użytkownik usunięty

Dobra sam sprawdziłem i uruchomiłem "Gothica" - to na 99% on.

Mass Effect i Człowiek Iluzja, hmmm... jak dla mnie wypadł nieco lepiej od oryginału ale to moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones