Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Twierdzicie, że Kristen Stewart to drewno, ale obejrzyjcie sobie Życie na fali, w każdym odcinku i w każdej sytuacji ta sama
mina srającego psa. Jest bardzo ładna i lubie ją, ale jeśli chodzi o grę aktorską to drewno.

Gonaa

Nie porównywalnym Kristen do Mischy. Ta pierwsza jest średnia aktorka, jednak gra w niezależnych produkcjach pokazywanych m.in na festiwalach Sundance czy w Cannes. Oprócz tego ma na koncie produkcje kasowe. Mischa zaś juz dawno na straconej pozycji. Podrzedna gwiazdka grająca w filmach klasy Z odcinająca kupony od popularności jaka dało jej Życie na fali. Nigdy nie uważałem jej za specjalnie utalentowana. Jednak po obejrzeniu horroru Apartment 1303 (nie pamiętam kiedy ostatni raz wystawiłem 1) stwierdzam ze gorzej być nie może. Amatorka gorsza niż w "Trudnych sprawach". Zenada !

MikeyS

co do Mischy to była w zyciu na fali zwykłą ścierką zwłaszcza w 2 , i 3 sezonie dawała dupy komu popadnie,dobrze ze ją uśmiercili w 4 sezonie juz jej nie było bo by co robiłą to samo i to było by juz nudne

konrii_2

dzięki za spojler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shelovesyou

hahaha!

Gonaa

No niestety, ale mogę się tylko zgodzić.

Gonaa

drewno nie drewno, mi sprawia przyjemność oglądanie filmów i z Kristeńką i z Mischeńką, obie śliczne, sympatyczne, i skoro przyciągają moją uwagę, to coś w sobie mają, to najważniejsze, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones