Molly Tarlov

Molly Elizabeth Tarlov

7,7
444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Molly Tarlov

Samo "Awkward"- malo ambitny serial, przyznaje, ogladam po ciezkim, meczacym dniu, kiedy nie mam ochoty wysilac sie na nic innego.
Ta pani doprowadza mnie do spazmow swoja bardzo, bardzo kiepska gra aktorska, stalym wyrazm twarzy i uzywanymi niezmiennie gestami... Nigdy nie widzialam gorszej roli niz jej w "Awkward".

szuszka

same here!

szuszka

Hehe a ty co? Krytyk filmowy się znalazł. Sama spróbuj, podejrzewam że do pięt jej słabej gry nie dorównujesz.

galadriela

Nie wiem czy tak w ogóle można, bo mam nadzieję, iż gorszego dna aktorskiego się nie znajdzie.

Redrum

hm.. kompletnie się nie zgodzę. fakt, że jest niesamowicie irytująca pokazuje, że świetnie odgrywa swoją rolę, bo właśnie taka ma byś postać Sadie.

zilustrowana

Zerknij na jakieś wywiady z nią.

Redrum

zerknęłam (; po pierwsze widać, że stresuje się w takich wywiadach. po drugie rzeczywiście ma niektóre gesty czy mimikę, takie jak jej postać, ale kurde akurat do postaci Sadie świetnie to pasuje. i nie przesadzajmy, ze to jakieś dno.. dla mnie Sadie odgrywa wiarygodnie i to się liczy

zilustrowana

Ok, może mało jeszcze widziałam, po prostu jak oglądałam ten serial to naprawdę irytowała mnie nie jej postać, ale jej gra.

Redrum

wiadomo, kazdy ma swój gust(;

Redrum

Zachowuje się jak jej postać, z tym, że nie jest wredna.

szuszka

Przecież to najlepsza postać w Awkward, zaraz po Val oczywiście ;D.

szuszka

zaaajbista, szczegolnie w 3 serii ;d;d;d;d;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones