Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci


Taka prawda. Potrafi tylko się rozbierać. Chyba w każdym filmie z jej udziałem są jakieś
sceny erotyczne lub napełnione dwuznacznościami. Kobieta piękna i ponętna ale mogłaby
być jakąś ekskluzywną modelką bielizny a nie aktorką.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
riko62

Cenię sobie tak wysoki poziom wypowiedzi. Rozumiem, że doceniasz walory fizyczne tej niewiasty. Ręczny zawsze milej spędzony.

IKnowWhatYouAre

za to twoja cenna wypowiedz dolaczyla do grupy oslow piszacych tu bzdety

riko62

Wyraziłam swoje zdanie a ty potrafisz tylko prymitywnie odpisywać bo ci nie pasuje co napisałam. Mam to gdzieś.

IKnowWhatYouAre

Prosze zauważyć, że to własnie Panienka założyla temat dość prymitywny. powołując się przy tym na jakąś sobie tylko znaną prawdę.

IKnowWhatYouAre

"Aktorka z niej żadna" to zdanie i ta opinia jest bardzo durnowata , nie pisz bzdetow ,

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IKnowWhatYouAre

niestety masz rację, w każdym filmie gra tak samo, ale zawsze stado walikoni się zjedzie i powyzywa. Gdyby nie Monia musieliby walić konia przy innej i marnować czas :D

IKnowWhatYouAre

też sądzę, że ocenianie aktorów jedynie za ich urodę (lub gdy ocena jest przyćmiona właśnie wyglądem) - to absurd. wydaje mi się, że praca aktora polega na tym, aby wcielił się doskonale w swoją postać, oddał wszystkie emocje, które ma oddać i angażował się w swoją rolę. i wiele innych, liczy się talent, który trzeba pielęgnować i rozwijać, jak dla mnie uroda nie ma nic do tego. i doskonale wiadomo, że takie kobiety jak Monica mają otwartą drogę do kariery nie przez talent tylko przez urodę, amen

IKnowWhatYouAre

Podzielam zdanie, aktorka z niej zadna i nic nowego nie wniose.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones