Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

ja ją widze tak że ona gra w filmach po to aby pokazć światu jaka ona piękna-"o patrzecie jaka jestem piękna""tylko patrzcie na mnie,słyszycie NA MNIE,BO TAK NAPRAWDE AKTORKA ZE MNIE ŻADNA,ALE PATRZCIE jak jestem cudowna nie ma takiej drugiej,patrzcie i podziwiajcie czym jest prawdziwe piękno!co tam role filmowe macie patrzeć na moje ciało i wdzięki bo tylko po to gram w filmach!!!!
hahahahahahah

i niestety i tu u mnie duuuuuuuuuży minus za takie coś...........................

Sol1987

W sumie jest w tym dużo racji.
W większości filmów głównie świeci seksapilem w każdym rodzaju.

Sol1987

Zgadzam się z tobą najpierw eksponowanie wdzięków a póżniej aktorstwo a powinno być na odwrót ...
... w tych filmach w których wymagany jest przedewszystkim jej wdzięk np. Malena to jest wszystko ok ale w filmie takim jak Podejrzany te eksponowanie jej urody przez nią samą powodowało u mnie lekkie zniesmaczenie.
Ale i tak jej dałem jej 9/10 bo uwielbiam Moniczkę choćby nie wiem co.

Sol1987

Zgadzam się z Tobą. Powinnaś ją zamknąć w piwnicy, bo w końcu jak tak można? Wyglądać dobrze przed 50? Grzech... W ogóle w filmach powinny grać ogólnie niezadbane kobiety. Nawet jeśli rola wymaga wybitnej urody. No i jeszcze aktorstwo do tego kiepskie. Polecam specjalistce nauczyć się francuskiego, posiedzieć trochę w krytyce filmowej, wybrać się na parę warsztatów, dyskusji i będzie fachowa opinia o jej aktorstwie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones