Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci
Sunniva89

He he chciałabyś tu nie chodzi o brunetki czy blondynki tylko o facjate

cizia1981

Dokładnie

cizia1981

...I posągową figurę o harmonijnie kobiecych kształtach ;)

cizia1981

no nie wiem, dla mnie blondi, które mi się podobają to zaledwie 1/10 z przewagą brunetek, tak już mam... facjata nie ma nic do tego...

Sunniva89

podzielam zdanie ,Monica jest piękna i jest świetną aktorką. Też wolę brunetki ;)

Mela2001

To tylko kolor włosów a na facjate patrzysz całe życie ja bym nie chciała mieć paszteta na którego mam patrzeć całe życie tylko dlatego ze jest brunetką tak jak w temacie jedni wolą blondynki inni brunetki a inni w ogóle nie zwracają uwagi na kolor włosów tylko na inne szczegóły

cizia1981

Monica jest piękna z twarzy ,a ja poprostu twierdzę że bardziej podoba mi się ciemny kolor włosów.

Mela2001

a czy jej figura sie wam podoba?jakie wolicie kobiety o takiej figurze jak Monica czy takie chudsze?a tak zapytam ile dajecie jej kg?

Sol1987

Wg mnie Belluci jest idealna , i figurę ma fajną ,ale szczuplejsze też są ładne.Takie chude, czy wręcz wychudzone nie są ładne a większość wręcz brzydkie(np;modelki wybiegowe) i wtedy krzywieją nogi ;/

Mela2001

no właśnie ona ma figure posągową,idealna jak piszesz ja tez tak uważam,a ile jej dajesz kg?ona ma chyba 179cm wzrostu?

Sol1987

173cm ,nwm z mniej więcej 70kg nie więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones