Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Uważam, że Monica Bellucci jest jedną z piękniejszych kobiet, które pojawiły sie dotychczas na ekranie. Chociaż nie powinnam nieć kompleksów oglądają c tę kobietę w akcji popadam w nie. Zapowiedź filmu "Malena" z 2000r.(w którym oczywiściue występuje Monica) brzmi: "Mężczyźni ją uwielbiali, kobiety nienawidziły." jednak sądzę, że nie taka powinna być nasza (kobieca) reakcja na jej urodę. Osobiście podziwiam urodę tej aktorki.( o dziwo bez cienia zawiści:-) ). Nawiązując do talentu M.B. chciałabym zauważyć, że został on troszeczkę przyćmiony jej osobą, tzn. wyglądem zewn. Ostatecznie nie wiem czy takowy posiada, bo zazwyczaj skupiam się nie na nim.(a co dopiero panowie:-) ). Co prawda nie oglądałam jeszcze filmu pt. "Nieodwracalne". Coż, nie mam jeszcze ukończonych 21 lat :-)

użytkownik usunięty
Cobra_3

błagam..
oświec mnie co w niej jest takiego wspaniałego? czemu ona sie tak bardzo podoba ludziom? ja nie jestem bynajmniej zazdrosana bo uważam że to bez sensu ale ona wegłóg mnie jest całkiem przecietne (czasme ladna czasem brzydka) a co do jej talentu to moglabym polemizowac. pytalam sie juz wielu osob co w niej tak wspanialego jest ale niegdy nikt mi nie byl w stanie na to odpowiedziec. predzel ludie pod wplywem tego ptania zmieniali zdanie ze "faktycznie" nie jest taka wspaniala jak im sie wczesniej wydawalo.

pytasz co jest w niej wspanialego...hmmm
hmmmm.szczerze mowiac nie mam pojecia co jest w niej "wspanialego". Natomiast uwazam, ze M.B. została obdarzona przez Bozię urodą. Wiesz...wszystko to kwestia gustu. Ja napisałam, że Monica moim zdaniem jest sliczna. Ty możesz uważać inaczej. Ja ,na przykład, nie rozumiem dlaczego wszyscy tak zachwycaja się Jennifer Lopez. Otarło mi sie o uszy, że została ona wybrana najseksowniejsza kobieta, czy kims w tym stylu. A wracając do Bellucci muszę dodać, że nie sama buzia pomogła jej w karierze. To czym może sie pochwalić to figura, która w odróżnieniu od ciał innych sławnych "piękności" nie przypomina wieszaka. Monica ma ciałko. Ja uważam, że tak powinna wyglądać kobieta. O sobie mam własne zdanie- jestem za chuda. Wszyscy mówią, że pieprze głupoty. Jednak to jest sprawa osobistego zmysłu estetycznego, gustu. Każdemu podoba się co innego, to normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones