Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci
Wielki_ted

Ona jest sliczna :)

Wielki_ted

Potwierdzam.

Wielki_ted

Włoszki są ładniejsze od polek

lotr12345

A Włosi są przystojniejsi od Polaków i nie noszą skarpet do sandałow. Monica Belluci jest piękną kobietą i cudownie wygląda mimo upływu lat.

paczi88

He he :)))) A co do Włoszek to nie polecam Calabrii! Maja taaaaakie tyłki, no chyba, że ktos lubi :)

prumprumka

Włoszki generalnie słyną z obfitych pośladków ;)

użytkownik usunięty
paczi88

Skarpetki i sandały, ahh ten znak rozpoznawczy Polaków w świecie. ;)

użytkownik usunięty
lotr12345

stereotypy górą! :D

Wielki_ted

Włoszki są marne, wymiękają przy Polkach (ok, ja jestem dziewczyną, to możecie mi idiotycznie zarzucać, że niby leczę kompleksy ale 3 moich kolegów było tego samego zdania). Może naoglądałeś się turystek a nie prawdziwych Włoszek ;) Typowa Włoszka zazwyczaj ma pociągłą twarz, blisko osadzone oczy, spory nos, cofniętą brodę, trochę królicze zęby, no i spory tyłek. Monica ma bardziej klasyczną urodę, poza tym jest piękna, czego nie da się powiedzieć o Włoszkach ;)

Sol

Tak, Polki sa piękne, szczególnie te chłopskimi twarzami, typowe Maryny. Byłem we Włoszech, w kilku miastach i zdecydowanie ich uroda przebija Polki, które są mieszanką: ruskich, mongołów, tatarów, etc. Zarówno w kobietach Italii jak i Francji można zauważyć jeden zasadniczy taką charakterystykę tj. cera, oczy i bijący z twarzy sexapil. Twoja szczególowa wymienianie elementów to jakaś bajka w złym tonie, co to za pokrecona percpecja "cofnietą brodę", lol. Wloszki zdecydowanie są piękne, nawet rude, a u nas jak spotka się rudą to ... świnka pigi.

Wielki_ted

zgadzam się

Wielki_ted

Fajnie, że masz swój punkt widzenia, ale ja i moi koledzy mamy swój i zdania nie zmienimy. Nie pultaj się tak, bo ci żyłka pęknie ;)

Sol

nie musisz reagować tak emocjalnie używając wyrazów niekulturalnych, wiem, że po częście dotyka Ciebie ten wątek, ale cóż...

Wielki_ted

Argumenty typu "temat dotyka Ciebie personalnie", "jesteś zazdrosna" są wyrazem infantylności i braku argumentów ;)

Poza tym, to, że uważam iż Włoszki są gorsze od Polek, nie oznacza, że uważam Monicę za kiepską. Monica wg mnie jest przepiękna, jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu widziałam (i o wiele piękniejsza niż typowa Włoszka ;))

Więc daruj sobie dalsze dyskusje, po prostu uszanuj czyjeś zdanie, tak jak ktoś szanuje Twoje ;)

Sol

Poza tym - jak możesz wypominać mi brak kultury, jak sam nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania?

Temat uważam za skończony.

Sol

No nie zostawiaj mnie tu samego. Nie poradzę sobie z tymi niegodziwcami

Sol

Stwierdziła "Nie pultaj się". Sol ... Twoja hipoktryzja bije nawet przez łącza.

Wielki_ted

Sorry, ale powiem to wprost i bez ogródek - Wielki_ted, jesteś chamowaty, prostacki i wulgarny w sposobie wypowiadania się. Nie mów nic o hipokryzji, bo ręce opadają. Idealnie tu pasuje cytat "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".

Sol powiedziała swoje zdanie, a Ty nie potrafiłeś go uszanować, z tym swoim nachalnym, chamowatym narzucaniem swojego punktu widzenia. Nic dziwnego, że tak zareagowała. Ale wszystko zaczęło się od Ciebie, weź to na klatę i wreszcie skończ dyskusję.

Jagula

nie ma co sie kłócić, wszystko zależy od gustu (: jednym się podoba uroda południowa, innym słowiańska, mi szczerze powiedziawszy bardziej odpowiada uroda włoszek, ale jak już wspomniałem to kwestia gustu

Jagula

Dziewczyny, POLKI NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ UZNAWANE ZA JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH NA ŚWIECIE LUB NAJPIĘKNIEJSZE. Gdzie nie pojadę tam jestem rozpoznawana jako Polka i bardzo podziwiana bo jestem Polką :) :) Niestety mężczyzni Polacy nie zawsze są doceniani za granicą jak Polki. Ten mały fjutek ma problem kompleksu i tyle..

Wielki_ted

No faktycznie widać jak się znasz na historii a raczej jaką nieznajomość pokazujesz. Polacy to plemię słowiańskie w każdym calu. Mamy swoje domieszki we krwi ale jaki naród ich nie ma. I to na pewno nie mongolskie. Rdzenni tatarzy zwyczajnie sobie żyją w Polsce. Natomiast z ruskimi tyle mamy wspólnego ile koń z fiatem 126 p. To ich kobiety przez 200 lat gwałciły Mongoły co po nich widać. U nas czegoś takiego nie było Do gwałtów w skutek rozbiorów Polski dochodziło niezwykle rzadko więc nie wiem czym tu się podniecasz. Jeszcze rzadsze były przypadki małżeństw polsko - ruskich.
Za to Włoszki są niesamowicie czystej krwi. Najazdy Longobardów, Wizygotów, Ostrogotów, Francuzów, Hiszpanów. Nie ma tak na dobrą sprawę czegoś takiego jak uroda włoska bo w każdym regionie są jakieś różnice. Kończę swój udział tej głupawej dyspucie.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Ja nie wiem co wy od Polek chcecie. Ja codziennie widzę jakąś piękną dziewczynę! No, czego nie da się powiedzieć o chłopcach niestety... więc pokory trochę moglibyście nabyć.;p

dokładnie

Wielki_ted

we wloszech nie bylem, natomiast co jak co ale francuski sa obrzydliwe. Nie mowie tu o francuskich modelkach i celebrytkach tylko o kobietach ktore widuje sie na codzien w miescie

Wielki_ted

Koneserzy zasr*ni... Ładne Polki są ładne, brzydkie Polki są brzydkie. Ładne Włoszki są ładne, brzydkie Włoszki są brzydkie. Tip: zasada ta ma zastosowanie do większości narodów, Francuzek, Angielek, Rosjanek, Niemek (sic, god damn it!) itd. No chyba, że swoją teorię możecie potwierdzić odpowiednimi wynikami badań. Ale coś mi mówi, że jednak słowem kluczem w Waszym bezcelowym pitoleniu jest "stereotyp".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lotr12345

Przepraszam,że się wtrącę, ale nietypowe kryteria kobiecości, którym szanowny Lotr hołduje, czyli " przynajmniej metr w dupie ,najlepiej powyżej" to wypisz,wymaluj zawodnicy sumo. Niezwykle radosny jest dla mnie fakt, że gusta są różne i nie muszę podzielać niezwykłego gustu Szanownego Lotra 12345
Pozdrawiam serdecznie

HRA

połowa moich znajomych tak uważa więc nie sa nietypowe
media promują anoreksje (oblewsna keira z piratów ,angelina ,anja rubik czy kate moss -łeeeee)
kobieta powinna mieć czym oddychać i na czym siedzieć
oczywiście nie mówię o bardzo otyłych ale więcej ciałka tu i tam jest wskazane

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
HRA

Niewiasty z małym biustem też są złośliwe , najczęściej wobec tych kobiet z większym :-(

Efrelku ,co do gustów. Wrzucam Ci trailerek fajnego filmu.
http://www.youtube.com/watch?v=2qR_94Jmg4A&feature=related

Te rude diablątko to mi się bardzo podoba. Też bym chciał z nią zagrać. Buuuu

użytkownik usunięty
HRA

Jaki to film ? Czeski?
Rude diablątko jest bardzo seksowne , niestety nie możesz z nią zagrać, gdyż jesteś mój :-)
Wśród rudości moją ulubienicą jest Pamela Courson i jej przystojny mąż Jim Morrison
http://www.youtube.com/watch?v=41Bgj_bBGx4

Czeski.
No faktycznie nie mogę. Buuuu. Łeee

użytkownik usunięty
HRA

Nie płacz, HRA-ciu :)

Ale ta ruda jest taka fajna.

użytkownik usunięty
HRA

Fajniejsza niż Monica Bellucci?

(zeby nie było, że nie na temat :-) )

HRA

ta ruda to Vica Kerekes

http://www.filmweb.pl/person/Vica+Kerekes-739801

a film gdzie gra w bilarda to:

http://www.filmweb.pl/film/Mu%C5%BEi+v+nad%C4%9Bji-2011-617634

obejrzalem i nawet fajny:) i jest co podziwiac:) miodzio cialo, buzka i bimbalki:)

pozdrawiam:)


użytkownik usunięty
HRA

Widzę, że temat już dawno zakończony, ale po prostu nie mogę powstrzymać się od pochwalenia Twojego komentarza. :) Część mnie ubawiła, ale niewątpliwie się zgadzam z Twoją opinią.
Podpisano- Ja, posiadaczka małego tyłka

Dziękuję za miłą odpowiedż , ale przyznam, że trochę zbiłaś mnie z tropu. Okazuje się ,że mały tyłek może również być w posiadaniu przesympatycznej niewiasty. Chyba, że jesteś po prostu wyjątkiem. Muszę to sobie jeszcze dokładnie przemyśleć. Sprawa jest poważna i warta bardziej wnikliwej analizy.
Pozdrawiam

Sol

Ależ to oczywista oczywistość ,że Polki są najpiękniejsze. Trochę za nimi są Ukrainki . Słowianki nie mają sobie równych i jest to fakt znany na całym świecie. Panowie co z wami? Takie skarby macie i tego nie widzicie?

HRA

fakt znany i formowany przez Arabów i Hindusów z UK hihihihih

Wielki_ted

Szanowny Wielki Tedzie faktów się nie formuje. Stosunek Hindusów,a szczególnie Arabów do wszystkich kobiet i wszędzie jest taki sam: to dla nich istoty niższego rzędu.
W naszych polskich ogrodach rosną najpiękniejsze kwiaty, Zupełnie nie ma potrzeby chodzenia do ogródków sąsiadów, no chyba,że sąsiadów ze wschodu.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

To wyłącznie Twoja subiektywna opinia. A jak jest to widzi się chodza po ulicy, ja mam to szczęście, że np. metrem jeżdże i przegląd mam obszerny, secundo byłem we Wloszech, więc moge porównywać. Ty natomiast posiłkujesz się jakąś bajką o pieknych Polkach. Bazujesz na wyobrażni, ja na badaniach (na wlasna skalę)

Wielki_ted

Wielki Tedzie uwierz mi ,że nie Ty jeden byłeś we Włoszech. Miliony Polaków co roku wyjeżdża za naszą granicę we wszystkich kierunkach.. Również do Włoch. Zupełnie nie wiesz jaką wiedzą i jakimi doświadczeniami posiłkuję się w swoich ocenach , więc nie ironizuj niepotrzebnie, bo świadczy to tylko o Twojej pysze i megalomani.
A do oceny urody kobiet wystarczą tylko zdrowe oczy i zdrowy rozsądek
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Posiłkujesz sie kwantyfikatorami "wszyscy" "miliony" . to nie jest argument. Natomiast ja mówie o swoim doświadczeniu więc poniekąd opieram się na metodologii empirycznej. Bylem we Wloszech i widzialem tysiące Wloszek, jeżdże metrem i widze tysiące Polek. Na takim fundamencie oparta jest moja ocena, a Twoja ? I jeszcze to nawiązanie do zdrowego rozsądku, rozumiem, że kazy kto tiwerdzi inaczej niż Ty to jest niespelna rozumu ?

Polki: mają słabą cerę, sa mieszanką etniczną - rysy niejednolite, mają male oczki, wiecznie obrażalskie charaktery. Wloszki - gąrące mentalnie, piękne morskie oczy, piekna cera i piękny usmiech. Prosta analiza.

Wielki_ted

Polki są najpiękniejszymi kobietami. I to twierdzenie jest oparte właśnie na moich empirycznych doświadczeniach. Wyobraż sobie,że jestem Polakiem i codziennie mogę z przyjemnością obserwować te piękne istoty. Nie tylko jeżdżąc metrem. A moje podróże po świecie , m.in. do Italii tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły.
Natomiast Twoją ocenę urody Polek pozostawię bez komentarza. Wystarczyło mi jak przeczytałem,że Polki " mają male oczki"

HRA

Polki nie są najpiękniejszymi kobietami. Pomiajjąc Wloszki, Francuzki, to w każdy kraju Am płd. mamy do czynienia z okazami piękna, w Polsce mamy do czyniania zazwyczaj z Marynami.

Wielki_ted

Faktycznie, rozmawiając o urodzie kobiet lepiej pominąć Włoszki i Francuzki.
Jedyne z czym mogę się z Tobą zgodzić Tedzie, to uroda Monici Bellucci. To piękna kobieta

HRA

Tak, bo Wloszki i Francuzki są brzydkie, tylko nasze Polki najpiękniejsze, tyle, że jakoś świat ich nie zauważa, bo nawet rankingi wśrod narodów Europy nie zestawiają naszych piękności, a prym wiodą m.in. kobiety z Ameryki pld.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones