Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

taka jest prawda , wmówiono ze jest piekna a tlum kupil jak tani proszek do prania.
Co jest w niej pięknego?
Brzydka twarz , brzydkie usta, krzywe nogi , brak talii zwaly tluszczu?
Ta kobieta jest wielka jak facet i tlusta szerokie bary tluste ramiona.
Czyzby zapuszczone idolki mialy swoją boginie?
Nigdy bym nie chciala miec jej sylwetki ale to nigdy taka jak i twarzy

użytkownik usunięty
baska_31

Prawdopodobnie nawet z takim wyglądem jest ładniejsza od ciebie.

ha ha ha - tak to skomentuje. Mam nadzieję że się przynajmniej dowartościowałaś więc może jest jakiś pozytyw w tym że sobie ulżyłaś. A poza tym w domu wszyscy zdrowi?

baska_31

ciekawe rzeczy tutaj wypisujesz
mialem okazje widziec ja na zywo, twarza w twarz
co jest w niej pieknego ? raczej nie zrozumiesz
czy ma 200kg wagi wzrost karła twarz bazyliszka to zapewniam Cie, że właśnie Belluccia jest piekna jest z krwi i kości kobietą z ktorej bije cieplo i oniesmielajacy blask na domiar jest Kobietą z klasą

widzisz uroda przemija człowiek rośnie i maleje grubnie i chudnie
rozrasta i zamienia w pył
ale urok jak w sobie ma i ciepła aura nie przeminie i jej sie nie nauczysz drogi kolego

wierz mi na slowo wszak widzialem słowo zamieniałe jest prawdziwa piękna Kobietą

gwoli jasności mego gustu panie Senyszyn, Cielecka, Szczuka to nie kobiety

ciekawa ta twoja prawda wszak to tylko twoja prawda

baska_31

kobiety nie rozumieją definicji kobiecości... Coraz mniej w kobietach kobiety.. brak im klasy... A Monika ma to wszystko w ilościach ideału... Więc rozumiem, że taki wizerunek nie podoba się osobom zafiksowanym na sztucznym i bezbarwnym wizerunku kobiety jaki jest lansowany przez popkulturę... Prosto, zarozumiale i plastikowo.. Kobiety.. albo zarozumiałe albo zakompleksione..
Świetna aktorka!

użytkownik usunięty
kmali

Co Ty bredzisz. Ja uważam, że Monica jest bardzo piękną kobietą. Jest po prostu nieziemska i oddałabym duszę diabłu, żeby tak wyglądać.
Wiem, co to znaczy kobiecosć, lecz mi tego brakuję, więc cholernie jej zazdroszczę. :)
A tak w ogóle to założycielka tematu sama chyba tak wygląda, jak tam napisała.

Ehh... I oto kobieca próżność, której się dziwię. Większosć z nas, kobiet, oddałaby wszystko za piękne ciało. A ja? Ja jestem zadowolona z własnego wyglądu, choć jego atuty przysparzają mi nierzadko kłopotów. Co prawda, to prawda - klasa musi być, ale są dziewczyny piękniejsze od Bellucci.

użytkownik usunięty
ssasa

Nie jestem prozna, nie mam kopmpleksow, ja tylko jestem estetka. ;)

Uh, aisthetés! Co Ty nie powiesz...

baska_31

ech, kolejny bezcelowy temat, który powinien od razu iść do kosza :/ Jak masz potrzebę obrażania kogoś, to zmykaj na strony plotkarskie. Tam miejsce na tego typu idiotyczne tematy.
Wstyd.

użytkownik usunięty
baska_31

I do czego jeszcze się przyczepisz? Może policzysz jej rzęsy i powiesz że ma za mało?

No wreszcie kogoś bronisz, a nie tylko krytykujesz.
I taka mi sie najbardziej podobasz.

użytkownik usunięty
HRA

Jakie wreszcie? Aż taka krytyczna to ja nie jestem !
Dużo jest osób ktorych bronię!
A tutaj akurat komentarz był wyjatkowo złosliwy wytykając pięknej Monice wady ktorych nie ma.

No wiem przecież.

użytkownik usunięty
HRA

Ale ja niewiem

Już się awanturujesz.

użytkownik usunięty
HRA

to tylko przekora....

baska_31

Faceci chcą prawdziwej kobiety,a nie sterty kości, niestety ogłupione p przez popkulturę nastolatki nie zrozumieją

Powodzenia w kolejnym odchudzaniu i wymiotowaniu obiadku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones