Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

ciekawego ani pięknego. po prostu nuda i oklepana, włoska uroda.

cleotrf

Współczuję.

HRA

no chyba nie ma czego. to moja opinia. nie lubie takiego typu kobiet z wielkim biustem i jedną miną na każdym zdjęciu. po prostu drobne, delikatne uważam za dużo piękniejsze od takich włoskich mamusiek :P

cleotrf

Nudny to jesteś ty, kolego...

Dadelog

no jak ktoś wielbi laskę z wiecznie jedną miną i niczym ciekawym do powiedzenia to raczej nie będe sie kłócić kto tu jest nudny

cleotrf

Co prawda każdy ma swój gust, ale jeżeli naprawdę nie dostrzegasz w Monice nic pięknego to faktyczne, należy ci jedynie współczuć...

Dadelog

wybacz, ale nie. nie to, ze uważam, ze jest brzydka, ale nie lubie takich posągowych lasek wiecznie w szpilkach, obcisłych kieckach i jedną twarzą. nie ma czego współczuć, raczej sie pogodzic, ze nie każdy jest taki sam

cleotrf

poza tym to kawał baby jest, za dużo jej :P

cleotrf

W porównaniu z innym dosyć delikatnie napisałeś o tym, że jej nie lubisz , każdy ma prawo do swojego zdania, dla mnie natomiast Monica to ideał kobiecości, uważam że jest dobrą aktorką obejrzałam z nią 35 filmów i nie zgadzam sie z tym ze jest nudna . Zdecydowanie wole z nią nowsze filmy te w których jest starsza bo dla mnie wygląda lepiej ( ładniej, zdecydowanie bardziej kobieco, z klasą ). Ale każdy woli co innego i powiniśmy to uszanować a nie drzeć japy jeżeli ktoś ma inne zdanie od naszego i sie wyzywać :)

karolinaklon

Ja również wolę z nią nowsze filmy, chociaż jej najlepszą kreacją i tak już pewnie pozostanie niezapomniana Malena. Zgadzam się również, że z wiekiem jej kobiecość jedynie zyskuje. Monica jest jak wino, im starsza tym lepiej wygląda.

karolinaklon

Jak dla mnie jest jeden wyjątek, co do nowych filmów z Bellucci. To "Whistleblower". Pierwszy raz zobaczyłem tam Bellucci, która mi się nie podoba. Ale być może to dlatego, że nie zagrała tam zbyt szlachetnej postaci i specjalnie została tak "nieładnie" ucharakteryzowana.
A poza tym to piękna kobieta jest. Trzeba być ślepym ,żeby tego nie widzieć.
Zresztą wszystkie kobiety są piękne i wszystkie wyglądają na 18 lat.
No może prawie wszystkie.

HRA

nie jestem ślepy. jak dla mnie jest masa ładniejszych od niej i tyle. wole piękne, uśiechające sie i naturalne niż takie przygrubawe smutasy

cleotrf

Jesteś Cleotrfie
Ale niech Cię to zbytnio nie smuci. Nie Ty jeden.

HRA

a może z Tobą coś nie tak;)?? zająłbyś sie prawdziwymi kobietami, a nie bronił jakiejś dupy której nigdy na żywo nawet nie ujrzysz...

cleotrf

Bellucci to jest prawdziwa kobieta.
Nie rób z siebie kompletnego idioty.

HRA

jesli nie rozumiesz co miałem do powiedzenia przez ,prawdziwe kobiety" to obawiam się o Twoją inteligencję. Monica jest dla mnie po prostu cycatą włoszką i to tyle. nie jest ani ładna, ani brzydka-bo nie jest wyjątkowa dla mnie.
koniec tematu.

cleotrf

Więc w takim razie, może napiszesz która kobieta/aktorka jest według ciebie wyjątkowa? Pewnie jakaś plastikowa anorektyczka, które są teraz na topie. Pochwal się jak "dobry" masz gust.

Dadelog

jesli nie lubię cycatych włoszek to od razu wnioskujesz, ze lubie plastikowe anorektyczki??? wyjątkowe są dla mnie kobiety które znam osobiście, a urocze panie z filmów to np. Yvonne Strachovski, Amber Heard albo Emma Watson. coś jeszcze??

cleotrf

Amber Heard to typowa plastikowa lala, Yvonne Strachovski to jakaś anonimowa aktoreczka bez biustu o której mało kto słyszał, z kolei Emma Watson to niezła aktorka, ale mega przeciętna uroda. Wszystkie trzy łączy głównie to że praktycznie nie mają biustu.Teraz przynajmniej wiadomo czemu nie podoba ci się Bellucci.

Dadelog

no i widać, ze jestes psychofanem w tym momencie. wymieniłem te panie nie dlatego, że są znakomitymi aktorkami, ale dlatego, że są urocze. dużo sie uśmiechają, ładnie sie prezentują. Amber ma biust i uwierz mi jeśli kobieta pomaluje usta na czerwono to nie czyni z niej plastika. Yvonne jest przecudna i ma biust. Emma ma piękną twarz i jest delikatna i urocza. Jesli ktoś ocenia kobietę pod kątem czy ma cyce do pępka to współczuje.

Dadelog

a tak BTW jeśli monica jest taka wyjątkowa przez swój biust to ja dziękuje, ale krowy nie szukam ;))

cleotrf

Nigdzie nie napisałem że Monica jest wyjątkowa przez swój biust. Wykazałem jedynie na przykładzie pań które podałeś, że dla ciebie wyjątkowa kobieta powinna mieć co najwyżej minimalny biust.
Dla mnie żadna z nich nie ma w sobie nic wyjatkowego(no może poza Emmą Watson, która jest naprawdę dobrą aktorką) i do urody Monici się nie "umywają". Nieprawdą jest że Monica ma zawsze smutną minę. Jest wiele filmów w których często się uśmiecha np. Nieodwracalne(pomijając scenę gwałtu, rzecz jasna), również prywatnie Monica ma opinie pogodnej osoby i często można ją zobaczyć w mediach uśmiechnietą. Więc nie wiem o co ci chodzi z tym "smutasem".
Natomiast co do twoich przytyków o rzekomą "tuszę" Monici, to dla mnie Bellucci wygląda tak jak powinna wygladać każda zdrowa, normalna kobieta, która jest zaokrąglona jedynie tam gdzie trzeba.
Zresztą wystraczy rzucić okiem na zdjęcie z jej niedawnej reklamy, w której wystąpiła dla Dolce & Gabbana:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSECpJJfdmV1TX95eyHD4K6bYEle1GFCVuYYmPR egWCJKGzKOr
Jeżeli to jest dla ciebie "przygruba" kobieta, to chyba jedynie Anja Rubik spełnia twoje kryteria szczupłości...

Dadelog

widze, że photoshop jest Ci zjawiskiem obcym. przetsan mi tu gadac o jakis anorektyczkach, bo wcale mi sie nie podobają. nie mam nic do tego, ze nie doceniasz urody pań które wymieniłem, Twoja sprawa. dla mnie monica nawet jak sie uśmiecha to robi to w taki wyrachowany sposób i mam gdzieś jak o niej mówią jaka jest w prywatnym życiu. jest osobą publiczną, a publicznie jest wielką damą, wyniosłą-co mi sie nie podoba. musisz sie z tym pogodzić. a co do minimalnego biustu to Ty chyba minimum biustu nie widziałeś. http://www.f2f2s.com/images/2plus2/msoot2010/YS/3.jpg
to jest fajna kobieta z fajnym biustem. http://cdn.buzznet.com/media/jj1/2011/02/bellucci-sanremo/monica-bellucci-sanrem o-03.jpg
to jest dla mnie za duży biust, niedelikatna kobieta, która w łózku bardziej by mnie zgniotła niż uszczęśliwiła :P
i skończmy już tą rozmowe bo nie ma sensu.

cleotrf

OK, więc tak na koniec tej bezsensownej dyskusji. Widzę że chyba przejawiasz syndrom photoshopa i na każdym zdjęciu podejrzewasz foto manipulacje. W każdym razie, dla rozwiania twoich niesłusznych podejrzeń, tu jest link do filmu z tej sesji:
http://youtu.be/0gVHQ60SZ3o
Co do twoich zdjeć. To na pierwszym chyba widzimy co innego, bo ja tam widzę jedynie ledwie zarysowane piersi. Jeżeli to jest dla ciebie fajny biust, to no comment...
Natomiast na drugim jest Monica kilka tygodni po porodzie, więc jej piersi są powiększone, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Dadelog

no ja już dawno chciałem zakończyc tą dyskusję. nie przejawiam tego syndromu, ale ledwo na tej fotce widać, ze to ona więc sam rozumiesz. nie obejrzę tego filmiku bo mam już gdzieś Monicę, jej cycki i wszysto z nią związane :P Tobie radze poszukać własnej kobiety, z prawdziwymi piersiami a nie siedzieć i marudzić przed kompem, że są ,,lekko zarysowane" :P nara

cleotrf

Jesteś pozbawionym gustu cyckofobem.
Koniec tematu

HRA

ale to zabawne, ze ciągle Cie to boli, ze nie zachwycam się Bellucci.

HRA

a i nie chodzi o cycki tylko o jej nudną gębę. cycki niech se ma nawet do pasa.

cleotrf

Monica zawsze słynęła ze swoich kobiecych kształtów, które są jednak idealnie proprcjonalne do jej posągowej figury i wzrostu(prawie 180 cm). Ciebie być może kręcą malutkie i drobniutkie kobiety, dla mnie to właśnie Monica jest ucieleśnieniem ideału kobiecości. No cóż, po prostu kwestia gustu. I na tym zakończmy tę dyskusje.

Dadelog

no i to bylo jasne od początku że sie różnimy:P thank you, capitan obvious!

użytkownik usunięty
cleotrf

Zgadzam się, nie wiem nad czym się ludzie zachwycają... Dziecko w wieku 46 lat.. Bez komentarza

Biedactwo. Tobie też współczuję.

użytkownik usunięty
HRA

Bo co ? Bo mi się pani Bellucci nie podoba? Ogarnij się, o gustach się nie dyskutuje.

Tu się prawie wyłącznie o gustach dyskutuje . Dziwne ,że tego nie zauważylaś, przecież sama piszesz o swoich "gustach".
A raczej ich braku.

użytkownik usunięty
HRA

Kim ty jestes ? Moze Ci się nie podobac to, ze nie przepadam za tym co ty uwielbiasz ale nie daje Ci to prawa to obrażania mnie. Nie jestes pępkiem świata. Kozak w necie dupa w świecie :)

HRA. Klaniam sie. Jak ja moglbym Cie obrazac. Do glowy by mi taka niegodziwosc nie przyszla.
Przepraszam, ale gdzes mi polskie literki uciekly.

cleotrf

Mi sie nie podobaja takie tematy bo po co one sa? Wspolczuc, naprawde. To czysty trolling- kobieta moze nie jest dla wszystkich jednakowo piekna, ale obrazanie jej po to by wywolac sensacje to takie typowe na FW- bo jej wielbiciele co tu najczesciej wpadaja beda pisac odpowiedzi anty-OP. Wow, ale chyba taki byl cel.
Jak sie ktos mi nie podoba to nie podchodze do tej osoby ani jej wielbicieli wyrazic swa opinie. Za to w necie to fajnie sobie potrollowac.
Jesli ktos ma inny gust, to spoko. Natomiast jesli obraza kobiety w nie jego guscie to juz nie wyglada to milo. Lepiej przemilczec te wszystkie piekne, bogate i szczescliwe aktorki i skupic sie na wielbieniu tych mniej popularnych, ktorym ludzie tak nie zazdroszcza.

jezzezel

ja nikogo nie obraziłem. ona jest osobą publiczną, fw jest do wyrażania swojego zdania. Ja mam o niej takie zdanie, że nie ma w niej nic ciekawego. I tyle. nie myśl o tym za dużo, bo chyba szkoda czasu/..

cleotrf

Dalibyście już spokój. Każdy ma podzielne zdanie, czy to znaczy, żeby zaraz skakać sobie do gardeł? Autor wyraził swoją opinię i jak napisał FW właśnie do tego służy, a Bellucci jest osobą publiczną. Nic w tym złego, prawda? Okażcie choć krztę tolerancji i przestańcie na niego naskakiwać.

+ Spodziewam się zaraz komentarza o współczuciu. :)

BlondeVampire

Nie chce mi się tego wszystkiego czytać, wybaczcie. Zgodzę się tylko z założycielem wątku. Nic takiego w niej nie ma. Gdyby się nie rozebrała, ciągle byłaby tylko ozdobą ekranu.

+

Cellulit i rozstępy mnie nie jarają! Tak, Monica Bellucci nie podoba mi się!

No HRA, czekamy na wyrazy współczucia, dalej, wyżyj się :)

niklaus_2

Starasz się zwrócić na siebie uwagę, trollu? Nie masz nic lepszego do roboty? Twoja osoba i żałosne prowokacje nikogo tutaj nie interesują. Spadaj spamować na plotka albo innego pudelka...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niklaus_2

Uważaj na to co piszesz lemingu, bo cię zgłoszę do admina i zamkną ci konto zanim się obejrzysz. Jeżeli założyłeś konto jedynie po to żeby obrażać tutaj kogokolwiek, to lepiej sam je zlikwiduj, bo inaczej osobiście dopilnuje żebyś szybko stąd wyleciał. Zanim znowu coś napiszesz, najpierw zapoznaj sie z regulaminem i przestrzegaj zasad jakie tu obowiązują. To nie jest serwis dla troglodytów. Jak nie potrafisz dyskutować na poziomie, to się tutaj nie udzielaj.
Jesteś w ogóle pełnoletni? Z twoich postów wnioskuje że raczej nie. Pewnie dlatego myślisz tylko o masturbacji. Ale nie przejmuj się, jak troche podrośniesz to może znajdziesz sobie jakąś prawdziwą dziewczynę i nie będziesz musiał się zadowalać jedynie ręczną robotą.
Ja już okres dojrzewania mam dawno za sobą, więc takie teksty zachowaj dla swoich koleżków z podstawówki. JASNE?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niklaus_2

W ogóle niepotrzebnie zakładałeś konto, skoro uważasz, że nikt nie może podważać twojej opini. To portal społecznościowy. Tu nieustannie podważamy swoje opinie.
Jak zwykle serdecznie współczuję

niklaus_2

Beznadziejny to jesteś ty ze swoimi żałosnymi komentarzami poniżej dna i wodorostów, pajacu. Swoją opinię każdy może tu wyrazić, ale nie obrażając czy wulgarnie atakując kogokolwiek. Adminowi również nie podoba się sposób w jaki wyrażasz swoje "opinię", skoro zablokowano twój poprzedni komentarz.
WIĘC ALBO BĘDZIESZ SIĘ STOSOWAĆ DO ZASAD REGULAMINU TEGO FORUM, ALBO STĄD WYLECISZ. DOTARŁO?
TROLLOWAĆ to sobie możesz na jakimś forum dla pokemonów.

P.S. Jeżeli próbujesz mi zwrócić uwagę na to jak się piszę słowo "TROLL", to najpierw sprawdź sobie w słowniku co ono oznacza i jaka jest jego prawidłowa pisownia. Nie będziesz się wtedy kompromitować swoją ignorancją.

Dadelog

Gościu, daj sobie siana, olewam to, co do mnie piszesz. Skoro twierdzisz, że erotyczna scena z Bellucci jest lepsza niż szósta w totka - współczuję. W zasadzie określenie "fan" wzięło się od słowa "fanatyk", a u Ciebie to już obsesja. Polecam dobrego lekarza.

niklaus_2

Bardzo przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem te wpisy.
Współczuję naturalnie i serdecznie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones