Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

jest praeśliczna i choć widziałam ją w nieodwracalnym filmie wstrząsającym to i tam jest piękna i seksowna chciałabym wygląbać jak ona bo na dodatek ma talent

użytkownik usunięty
Padme

Padme
Mało powiedziane że jest prześliczna, wystarczy że trochę będziesz wyglądała jak ona to i tak dużo

widzę
widzę że uważasz ją za ideał kobiety on faktycznie jest piękna

Padme

widzę
Nie jest moimideałem ale mi się podoba jak wiele innych kobiet

Stan

nie ma
no cóż nie ma kobiety idealnej ale ona się do tego ideału a tak na marginesie co powoduje że kobieta się podoba to pytanie proste ale jak dotąd nikt mi na nie nie odpowiedział

użytkownik usunięty
Padme

trudne pytanie
kobieta jest piekna wtedy, gdy wszystkie "aspekty" jej osoby sa ladne :D, tzn. nie wystarczy miec tylko ladne nogi czy tylko duze piersi. Trzeba miec wszystkiego po troche :DDD (mysle ze wreszcie zrozumialas :D )

chyba tak
chyba zrozumiałam tym bardziej że zobaczyłam ostatnio "Fridę" (to troszkę z innego worka) tam były takie słowa że kobieta jest piękna jeżeli mężczyzna w każdej jej wadzie widzi piękno i chyba czasami tak jest nie wszyscy mężczyźni to potrafią a monica potrafi sprawidz że wszyscy widzą jaj pięno ma w sobie czar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones