Monica Keena

Monica C. Keena

6,7
922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Keena

Pięknie wyglądała jako Królewna Śnieżka, nie? Bardzo ładnie jej w czarnych włosach...

XdevildollX

Co racja, to racja, ale grą aktorską raczej się nie popisała. :) (miałem wrazenie obserwowania ciągle tej samej miny, zwłaszcza w scenach z "krasnoludkami")

Khaosth

Mam dokładnie takie same wrażenia! Ładnie wyglądała i w ogóle, ale co do gry to tak nie za bardzo.

slinky

A ja się nie zgadzam z tym!!! Wyglądała jak nie ona;/Odniosłam wrażenie jakbym patrzała na zupełnie inna aktorke!! To naturalna blondynka więc ja widzę ją w kolorze blond.

Veronica86

Ta aktorka nie jest nie jest naturalna blondynką wystarczy zobaczyć ją w filmie Ja cię kocham a ty śpisz jak była młoda ma brązowe włosy dlatego w śnieżce czarne jej pasowały, ale trzeba przyznać ,że w blond jej bardzo ładnie.

Mela0203

Jest !! Ma mysie odrosty więc jest !!!

Mela0203

http://img2.celebscentral.net/images/users/8342/200626/1076738718ez.jpg
nikt mi nie powie ze to nie jest ciemny blond

Mela0203

Ty chyba nie masz ciemnych blond włosów ,skoro nie wiesz jaki to ciemny blond

Veronica86

Tak jestem naturalną blondynką jak byłam młoda miałam jasny blond a teraz ciemny blond . Chyba ,że aktorka już za młodu farbowała sobie włosy to by wszystko wyjaśniało filmie Ja cię kocham a ty śpisz bo ma brązowe włosy i nikt mi nie powie ,że to blond. Nie znam się na odrostach bo je nigdy nie miałam po co się farbować. A ty jaki masz kolor włosów też blond ??? pozdrawiam

Mela0203

Blond ciemny blond (mysi) :P ale rozjaśniam

Veronica86

Równiez pozdrawiam

Mela0203

Miała brąz ,bo pofarbowała na brąz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones