Monika Mrozowska

6,0
891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Mrozowska

uważam, że Monika gra beznadziejnie! Zwróćcie uwagę, ze czy gra zadowoloną, smutną czy złą to gra jednakowo. Każdą kwestię wypowiada tak samo - smęci. Wiecznie niezadowolona i naburmuszona. Co to za gra?

Skrzydlata_Bestia_2

mhm...zgadzam się. Chociaż uwielbiam ogladać Rodzinę zastępczą-niestety muszę powiedzieć, że nie lubię( i nigdy nie lubiłam) Majki. Według mnie Monika nie jest dobrą aktorką, albo Majka poprostu taka ma być (nudna, smętna i wiecznie niezadowolona) albo Monika nie potrafi dobrze zagrać i wcielić się w tę postać, nie wiem. A tej aktorki nie widziałam nigdy w żadnym innym filmie, więc nie wiem czy dobrze gra czy źle. W każdym bądź razie nie podoba mi się ta postać:/- to jest moje zdanie i tyloo...

gitanaromo

brak jakichkolwiek osiagnięć aktorskich to jej główna wada bo tak naprawdę to ona gra tylko w jednym serialu i chyba juz tak pozostanie... choc przyznam że urody jej nie brakuje

Tomi_27

zgadzam się. jako aktorka urodą nie może pogardzić ale talent... Zero!!!!

Nowy_Ruski

a ja lubię postać Majki i zawsze mnie rozbawi. Super że jest!!

Skrzydlata_Bestia_2

zgadzam się jednym słowem jest naprawdę beznadziejna, a poza tym serialem jedyne co pokazała to cycki :/ miernota a kryguje się na intelektualistkę.

Skrzydlata_Bestia_2

mnie wkurzyła w pewnym odcinku "małej czarnej".jest wegetarianką i za przeproszeniem pieprzyła takie głupoty z tym swoim skretyniałym mężusiem o diecie wegetariańskiej,o jakiś kaszach.no po prostu żal!widać było,że ludzie nic nie wiedzą o prawidłowym żywieniu człowieka i odpowiednim bilansie składników pokarmowych!doprowadzało mnie to do szału bo studiuje biologię i naprawdę nie wiedza mi nie przeszkadza ale pozowanie na wielkich znawców i inteligentów mnie wkurza!

japieprze

Co do komentarza powyżej: od samej biologii do dietetyki to jeszcze długa droga :) a co do Moniki Mrozowskiej: trudno ocenić jej talent aktorski, bądź jego brak, bo nie ukrywajmy jest to aktorka jednej roli. Nie przeszkadza mi jakoś specjalnie odgrywana przez nią postać, może z racji tego, że jestem fanką samej w sobie Rodziny Zastępczej i z założenia uwielbiam ten serial i jego aktorów, aczkolwiek zauważyłam, że pod koniec grała dużo lepiej niż na początku, więc "jakoś tam" się rozwinęła...

Skrzydlata_Bestia_2

A moim zdaniem wcale źle nie grała w porównaniu np z Kożuchowska w Rodzice pl ,na którą nie da się patrzeć

W początkowych sezonach tak do ślubu z Kubą była niezła moim zdaniem ,potem była wkurzająca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones