My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Wg. mnie jest zajebis** duzo lepszy od tego Em0, teraz i muzyka jest duzo lepsza i ich wyglady ^^
A wy co sadzicie ?

Shanks1337

Uwielbiam nową odsłonę MCR - chłopaki mają genialny pomysł na siebie!
Od razu zaznaczam, że ja tam Chemicali lubię w każdym wydaniu :) Poznałam ich dzięki DD, ale i tak uważam, że ich najlepszą płytą (zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym) była 'The Black Parade'. Trochę mnie wkurza określanie ich jako 'emo'. Fakt, można tam się doszukiwać elementów tego "rodzaju" muzyki, ale prawda jest taka, że oni mają zdolność łączenia wielu nutrów rocka. :)
Ale wracając do Twojego pytania - nowy styl jest świetny, kompletnie odjechany :) Energiczny, kolorowy - zaryzykowali zmieniając estetykę, ale trafili w dziesiątkę :)

Shanks1337

Dla mnie wcześniejsze płyty są lepsze, bardziej mi pasują, chociaż wyznam że poznałam MCR dzięki DD.
I nienawidzę gdy ktoś mówi o nich jako Emo. TO. NIE. BYŁO. EMO. Jako fan MCR powinieneś o tym wiedzieć, Shanks1337.
I dla mnie również najlepszą płytą jest TBP. c:

Shanks1337

ty idjotko my chemical roamnce NIE JEST EMO sami mówili o tym cytuje to tylko wymysł prasy

użytkownik usunięty
Shanks1337

Wczoraj czy teraz, dla mnie nie gra różnicy. Jeżeli coś się kocha, akceptuje się wszystko bez względu na zmiany. To ci sami ludzie co 12 lat temu, tylko z większym doświadczeniem życiowym. Dzięki zespołowi pokochali samych siebie, zrozumieli otoczenie. Co jest złego w określeniu 'emo'? To tylko słowo i szczerze to gówno dla mnie znaczy, bo wiem, że znaczy tyle co emocjonalność. Każdy z nas jest trochę 'emo', to normalne i zrozumiałe.

Shanks1337

Za dwa lata się dowie... za dwa lata... ;__________________________________________;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones