Mya-Lecia Naylor

6,7
24 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mya-Lecia Naylor

https://efantastyka.pl/news-nie-yje-cz-onkini-obsady-serialowego-wied-mina

Oficjalnie nie wiadomo co się stało, przykro czytać o śmierci tak młodej osoby :(

Gandalf13

A co się właściwie stało?

Mistrzu-1

Dziwna śmierć podejrzewam udział osób 3-cich neonazistów z 4chan albo innych antyfanów serialu wiedźmin na platformie netflix tzw obrońców białej rasy.

AdrianDabrowski

Bez przesady....nikt nie zabiłby 16-letniej dziewczyny z powodu jakiegoś serialu.

Sh4d0w_1939

Doczytałem, że nieszczęśliwie upadła. W sensie przewróciła się.

Mistrzu-1

Tja, aż przypomniała mi się kwestia w 'Vinci" - "co, wziął i umarł?"

Do tej pory cicho sza o jej przyczynach śmierci. Może pękł jej tętnik w mózgu, może pierdyknęło serducho z niewykrytą wadą, a może łyknęła o kilka piguł za dużo. Pewnie się nie dowiemy. Jeśli się zaćpała to i tak nie wyjdzie to na światło dzienne, wymyślą wspomnianego tętniaka czy na co tam wpadną, tym bardziej, że pewniakiem miała solidne ubezpieczenie, a ubezpieczyciel nie zapłaci jeśli laska się zaćpała.

Jeśli nie miała pecha z tętniakiem czy tego typu gównem na 90% stawiam zaćpanie się - piguły, ew. przeciwbólowe na receptę, które pomieszała. Starego konia to potrafi wykończyć, a dla tak młodego organizmu to szczególnie zabójcze.

Grifter

Popełniła samobójstwo :(

yossarian84

Popełniła samobójstwo ponieważ dostawała pogróżki od debili którzy uważali iż znieważa wiedźmina ponieważ gra powstała na podstawie książki gdzie nie ma miejsca dla kolorowych. Miała też problemy z nauką bo trudno pogodzić aktorstwo ze szkołą rodzice bardzo surowo ją traktowali. Zamykali w domu wychodziła tylko do szkoły albo pracy (zero rozrywki) na dodatek dzień wcześniej oglądała film ze sceną samobójstwa. To wszystko razem doprowadziło do tragedii zobaczcie na strony różnych debili co się cieszą z jej śmierci na facebooku dziwne iż z Polaków są to sympatycy różnych partii głównie prawicowych narodowcy, PIS za wyjątkiem lewicy (z PO znalazłem jedną osobę) wszyscy za to mieli w lubię Maxa Kolonko. Nie wiedziałem kto to jak sprawdziłem to nie dziwię się to on robi młodym sieczkę z mózgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones