Najwa Nimri

Najwa Nimri Urrutikoetxea

9,0
10 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Najwa Nimri

jej postać Inspektor Alicia Sierra jest tak irytująca że mam ochotę zabrać im broń i strzelić prosto w twarz, mam nadzieje,że w 4 sezonie nasi złodzieje dadzą jej mocno popalić aż w pięty pójdzie - jej postać jest jeszcze gorsza niż Arturito - za co ukłony dla tej Pani bo to naprawdę kawał dobrej roboty!

carrisimi

Jest świetną aktorką, potrafi zrazić do swojej postaci, ale polecam zobaczyć ją w Vis a vis, polski tytuł "Uwięzione", jako Zulema pokazuje więcej obliczy swojego aktorstwa i uważam, że można nacieszyć nią oczy :)

initiumpl

dokładnie tak samo myślę, polecam Vis a Vis, a rola Zulemy zagrana po mistrzowsku

initiumpl

W Vis a Vis , to ona wymiata wszelaka konkurencje. jestem pod wielkim wrażeniem jej gry aktorskiej !

initiumpl

O jeżu, nie poznałam jej w La Casa de Papel! Jest tu strasznie irytująca.

carrisimi

Jejku myślałam, że to tylko moje odczucia kiedy na nią patrze w tym serialu..
dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna

carrisimi

A słyszeliście jej świetne wykonanie "Bella Ciao?" ;) https://www.youtube.com/watch?v=ZVMk95eJYOo Aż się zdziwiłem bo nie wiedziałem, że śpiewa wcześniej, dopiero 4 sezon mnie uświadomił.

carrisimi

Oglądanie słabych seriali grozi udarem mózgu z papieru xd

carrisimi

Ja uwielbiam jej postać :)

rollingstonesid

Ja tez ;)

carrisimi

Mam totalnie inne zdanie, ale ja zawsze lubiłam takie „charaktery” z piekła rodem. :D Uwielbiam Alicię, za to Rio i Arturo strawić nie mogłam przez 5 sezonów. XD

carrisimi

A ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam jej postać w tym serialu i to jak gra jest fenomenalne. Po Berlinie najlepsza postać, potem długo długo nic i zaczyna się reszta obsady :)

carrisimi

A ja uwielbiam Alicję, chyba nawet bardziej niż Zulemę. Zdecydowanie i bezkonkurencyjnie moja ulubione postać w Domu z Papieru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones