Najwa Nimri

Najwa Nimri Urrutikoetxea

9,0
10 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Najwa Nimri

Postać Zulemy nigdy mi się nie znudzi, na pozór twarda sztuka i elf z piekła rodem jak ją nazwał Castillo, ale jednak w 4 sezonie poznajemy jej słaby punkt. Jeśli chodzi o jej aktorkę (Najwa Nimri) to bardzo ją lubię, ma niezłą grę aktorską i mimikę. Nie przepadam za jej postacią w Domu z Papieru. Ale tak jak wspomniała jedna osoba aktorka wręcz idealna do grania ciemnej strony.

Alesxa

Ta postać ma właśnie tak działać na widza :) BTW tylko ja uważam że jest bardzo podobna do Sandry Bullock?

Alesxa

W "Domu z papieru" gra absolutną sukę, chyba nawet pod pewnymi względami gorszą niż Zulema. Ale biorąc pod uwagę jak kończy się ostatni sezon może teraz będzie miała okazję pokazać nowe barwy.

Alesxa

To ja mam odwrotnie. Zulemy nie lubię, choć przyznaję, że jest bardzo ciekawą i dobrze napisaną postacią, a przede wszystkim świetnie odegraną przez Najwę, a jej postać w Domu z papieru uwielbiam, jedna z moich ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones