Nana Komatsu

7,8
276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nana Komatsu

Wychodzi zjaiwsokowo na wszystkich zdjęciach i filmach z nią jakie widziałam, ma w sobie też dziewczęcy urok, świeżość, czasem ma takie spojrzenie heroicznej ćpunki, ale to jej dodaje takiego uroku i miewa ten bunt w oczach, dla mnie ideał kobiety. Może jedyne co w niej trochę wadzi, to to, że czase wygląda bardzo młodo, niekiedy jakby chodziła do gimnazjum, innym razemm znowu kobieco, ciekawsi mnie jaka bęzie za parę lat gdy bardziej dojrzeje fizycznie

into_the_moonlight

Fakt, jest wyjątkowo piękna i urocza. Bez makijażu i tapety wygląda prześlicznie. Europejki, a w szczególności Polki powinny się uczyć od Japonek.

elrond123

Ja na polki akurat nie narzekam ale mocno na tym się nie znam, za to dużo euro

into_the_moonlight

Szczerze to mi się podobają tylko Azjatki, na inne kobiety jestem po prostu ślepy, więc nie widzę różnicy między Polkami, a innymi Europejkami. Choć naprawdę trudno się zdecydować, to chyba najbardziej lubię Japonki. Takie jak na przykład Nana Komatsu, Sakurako Ohara, Yui Aragaki, Suzu Hirose, Ayame Goriki, Rei Okamoto czy Kasumi Arimura. Takie w wieku 16-25 lat, szczupłe, średniego wzrostu, ze słodką twarzą i oczami, ślicznym uśmiechu i uroczym głosie. Aniołki po prostu. Ale Koreanki, Chinki czy Wietnamki też są oczywiście prześliczne.

elrond123

poza 2 ostatnimi wszystkie mi sie podobaja a suzu hirose jest przeboska na paru zdj wyglada jak nana heh, ja swojego czasu uwazalam ze jedynie azjatyccy faceci i baby teraz facetow wole bialych a baby estetycznie azjatyckie troche bardziej ale lubie i ladne biale koibtki popatrzec. Jedna z tych twoich to nawet 31lat ma czyli ponad te skale twoja xD

into_the_moonlight

Każdy ma swój gust. Na facetach to ja się nie znam, ale nie ma dla mnie raczej różnicy jakiej jest rasy. Ale jeśli chodzi o kobiety to jest już duża różnica. Nie mógłbym mieć dziewczyny nie-Azjatki. No ale wiem, że takich, jak ja jest bardzo mało. Nie twierdzę, że kobieta starsza niż 25 lat jest za stara, ale jednak dużo starsza ode mnie, więc wolę młodsze. Ale Azjatki mogą nawet do pięćdziesiątki być piękne. Z ulubionych Japońskich aktorek mogę jeszcze wymienić np. Ai Hashimoto, Mayu Matsuoka, Fumi Nikaido, Mizuki Yamamoto, Emi Takei, Karuna Kawaguchi, Riko Narumi, Honoka Miki, Mayoko Fukuda, Mio Yuki, Natsuna Watanbe, Mirei Kiritani, Erena Mizusawa, Erika Sawajiri, Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Nanao czy Mei Nagano i też praktycznie wszystkie piosenarki AKB48 i Nogizaka46. Z Koreańskich przede wszystkim Son Ye-jin, Lim Su-jeong, Jung Yu-mi, Park Bo-yeong, Jun Ji-hyun, Han Hyo-ju, Kang Hye-jeong, Kim Tae-ri, Kim Min-hee, Park Shin-hye, Park So-dam, Kim Go-eun, czy Shim Eun-kyeong. Z chińskich przede wszystkim Zhang Ziyi, Tian Jing, Yifei Liu, Ni Ni, Betty Sun, Angelababy, Shengyi Huang, Jing Lusi i Yun Lin. Cholera, każda młoda Japonka, Koreanka czy Chinka mogłaby być moją ulubioną...

elrond123

Hej, sorki że odpisuje po 3 dniach ale moja natrętna natura kazała mi zgoglowac każdą i dane o niej więc sie zbierałam na to i odp xD powiej które są w moim typie parę chyba pominełam (spisałam na kartkę) zjawiskowe są jun ji hyun, park so dam (a w tej takiej slawnej komedii romantycznej jak miala z 19lat to byla dopiero, teraz troche starsza), ni ni jest boska po prost u ale ma 31 a urode takiej 36latki i angelbaby to sa moje typy typowo moje takie z ladnych to jeszce emi takei, haruna karucos, mio yuki, masami nagsawa, so ye ion, kim tae ri (ona ma 29lat a wyglada na 15 albo jakas nielegalna lol) kim min hee- ta pania znamz dramy warrior bae dong soo i najpierw ja zobaczylam mysle o kurła ale brzydka paskudna a potem mi się spodobała xD ja wy

elrond123

z ciekawosci ile masz lat?

elrond123

Nic specjalnego tak pytam się

into_the_moonlight

cipulka, aż miło

elrond123

dzieciaku co ty tu robisz, hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones