Nancy Kerrigan

6,5
8 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nancy Kerrigan

Zapewne wszyscy ja pamiętają jak zdobyła srebro w łyżwiarstwie figurowym w Lillehammer w 1994 roku mimo kontuzji jaką odniosła po napaści przez człowieka nasłanego na nią przez rywalkę Tonye Harding. Pamiętam ją jako jedną z piękniejszych łyżwiarek w tamtym czasie, po sukcesie w Lillehammer zrezygnowała z kariery sportowej, dziś podobno jest milionerką a ta Harding została dożywotnie zdyskwalifikowana w łyżwiarstwie po tym jak sprawa napaści wyszła na jaw, obecnie zajęła się boksem :) Z Nancy nie widziałem żadnego filmu a jestem bardzo ciekawy jaka z niej aktorka.

HiFtc

Poprawka: Mężczyzna, który zaatakował Nancy nie był wynajęty przez Tonyę Harding, a jej (byłego już) męża, który dostał za to wyrok. Harding nie uczestniczyła w tej napaści w żaden sposób, a zdyskwalifikowana została z powodu wyroku za "krycie" męża, który przyznał się jej do wszystkiego po napaści. Polecam dokument "The Price Of Gold", który można znaleźć w częściach na Youtubie.

HiFtc

Witam może i nie zagrała ale jest w końcu o niej film (I, Tonya) i nikt nie pamięta Kerrigan (Może tylko poza jej nie sportowym zachowaniem gdy Ukrainka rozpłakała się i gdy dostała medal oraz tym jak zachowała się w disneyland ) bo kto pamięta drugie czy trzecie miejsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones