Natalia Koryncka-Gruz

5,0
130 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Natalia Koryncka-Gruz

A gdzie jej film INKA 1946 - Ja jedna zginę ????

Włogóle tego filmu nie ma na filmwebie .Czyżby komuś zależało , żeby mało kto o nim usłyszał ? Czy to nie dziwne . Film to o powieść o tragedii postaci niezwyczajnej - Danucie Siedzikównie, ps. Inka - sanitariuszce i łączniczce AK. Niespełna 18-letnia dziewczyna przyłącza się do oddziału partyzantów. W czasie potyczek z UB, zgodnie z kanonami służby medycznej, opatruje rannych z obu walczących stron. Na skutek zdrady zostaje aresztowana pod zarzutem mordowania jeńców - ludzi, którym w rzeczywistości ratowała życie. Poddana brutalnemu śledztwu, nie zdradza. Pośpiesznie osądzona, zostaje rozstrzelana. Umiera z okrzykiem na ustach: Niech żyje Polska!

KtosCalkiemObcy

Na filmwebie nie ma raczej spektakli telewizyjnych. Produkcja powstała dla Teatru Telewizji (TVP).

Wina_Woltera

Według mnie niczym się to nie różniło od filmu niskobudżetowego. Bez sensu, że Teatru TV nie ma, a gry są, które zupełnie nic nie mają wspólnego z filmami...

użytkownik usunięty
Safo

Gry mogą być, bo dzięki temu można oceniać dubbing aktorów, ale racja, nie wiem, co stoi na przeszkodzie, by umieszczać spektakle. Mam nadzieję, że kiedyś filmweb poszerzy swoją bazę o teatr telewizji, ale i np. o teledyski (mówię poważnie).

KtosCalkiemObcy

Widziałem spektakl w zeszłym tygodniu. Powalił mnie. Rewelacja. A i można by powiedzieć, że sama pani reżyser się pojawiła. Bo wydaje mi się, że pani redaktor z tvp to właśnie Natalia kiedy materiały zbierała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones