Natalia Kukulska

Natalia Maria Kukulska

8,3
146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Kukulska

J.w.J.w.J.w..................................................................... ...............................................................

Anusiak

Prawdę mówiąc, to czytając tylko listę tematów i zauważając Twój temat sam sobie zadałem to pytanie, myśląc sobie: Skoro faktycznie nie ma to co za problem dodać. Dodam - myślę sobie, ale najpierw sprawdzę (wątpiłem, czy miała Ona jakieś role filmowe w swojej karierze), bo jeśli nie ma żadnej roli swoim dorobku to po cóż dodawać nową osobę, skoro - z tych samych powodów i tak ta kontrybucja zostanie odrzucona. Sprawdziłem i jak się okazało (a tak sądziłem) w Jej filmografii (źródło: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/113379 ) nie ma nic ponad wykonastwo piosenek a to (podejrzewam) do dodania w filmografii się nie nadaje. Skoro więc osoba będzie miała pustą filmografię to chyba nie ma sensu Jej dodawać. Nie znaczy to oczywiście, że nie mam do Niej szacunku etc. tylko i tak na 99% nikt tego nie przepuści. Dodać samą osobę do bazy nie jest bowiem ŻADNYM problemem i zajmie nie więcej, niż 2-3 minuty :)

cOOba

Za to Monika Borys jest ;)

Żeby dodać Annę Jantar, trzeba luknąć, czy nie powstał o niej jakiś film dokumentalny w którym użyto materiałów archiwalnych z jej udziałem. Wtedy jej osoba zostanie dodana bez problemu, czego fanom oczywiście życzę :)

Jorjan

Oczywiście, Monika jest bo grała w filmach.

Jorjan

A co do tych filmów dokumentalnych to były, a bo to jeden, niestety nie pamiętam tytułów ale przeważnie są emitowane przez tv na kolejne rocznice śmierci Ani.

lalala

Ależ jest : http://www.filmweb.pl/o905231/Anna+Jantar ;)

cOOba

Do Natki i Anny pasuje staropolskie przysłowie lekko przerobione... "Jaka matka taka córka".

Obie piękne, mądre i obdarzone cudownym głosem.

Anusiak

na filmwebie są aktorzy... jak ktoś nie zagrał w żadnym filmie to czemu niby miałby tu być?

lololo92

Anna Jantar grała epizod w filmie "Milion za Laurę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones