Natalia Lesz

5,6
553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Lesz

- kapitalna piosenka.
Doskonale wygryw kontrast z filmem "GALERIANKI".
W piosence słodko, miło, niewinnie, na ekranie zupełnie na odwrót.
Bomba!

AutorAutor

to moja osobista opinia i nie chcę nikogo nią obrazić ale ta piosenka to największa beznadzieja jaką przyszło mi słyszeć w ciągu ostatnich kilku lat. tekst i teledysk są na tym samym poziomie lub gorszym co wartości wokalno-melodyczne. MASAKRA

paulinkar

no zgadzam się że piosenka jest masakrą jak i ta Pani, ale jakoś nie pamiętam żeby ta piosenka była w filmie Galerianki>

paulinkar

tylko, że sama Natalia mówiła, że ta piosenka to wszystko tak na słodko i cukierkowo a naprawdę chodziło jej o odwrotny efekt. I to miało chodzić o to, że każdy w związku powinien się starać i robić wszystko by było lepiej, a nie się poddawać. A nie o galerianki!

hagal224

Twórcy tematu chodziło o to, że tak działają galerianki na świecie jak tytuł piosenki :) "coś za coś", dajesz komórkę dostajesz wiadomo co :) Przynajmniej ja tylko tytuł kojarzę z zasadami galerianek.

butryk_2

możesz se kojarzyć jak chcesz ale nie mów, że autorka powiedziała tak jak ty. słowa "rób tak jak ja ci każę bo ty tylko zrobisz źle" kojarzysz z galeriankami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones