Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

o boshe jakiego ona ma starego meza jaki staruch ponad 10lat od niej starszy.taka ladna dziewczyna a taka głupia...

puma

moim zdaniem ona powinna byc z facundo arana a nie z tym swoim mezem "ojcem"pozdro XD XD

xShReWx

zgadzam się z tobą ;D pasują do siebie z facundo ;P

puma

no powinna byc z facu.. ale w ogole slyszlaam ze te jej mezus to o 20 lat jest starszy!! masakra on jest oblesny bleee

linds20

nom wyglądają razem jak córka i ojciec a nie mąż i żona ;p a pasują do siebie z facundo ;P pozdro!

puma

Właśnie! Bardzo pasuje do facunda arany! Tymbardziej ,że on rozstał się niedawno z narzeczoną - więc mam nadzieję ,że facu i naty będą razem!

maymay

raczej nie będą bo ona ma męża....pozdrawiam!

użytkownik usunięty
puma

A co Cię przepraszam obchodzi ile ma on lat i jak wygląda? Moim zdaniem jest ok. Ma niezłe piosenki i bardzo dobry głos. I z Natalią bardzo dobrze się rozumieją, są ze sobą prawie 6 lat, to długo jak na show business. Podobno ostatnio mieli jakiś kryzys i podejrzewano, że to z powodu Facunda, ale jak na razie mąż pracuje z nią nad obiecywaną już trzeci rok płytą. Ja też wolę starszych od siebie facetów. Mam 19 lat, a nigdy nie związałabym się z żadnym, który miałby poniżej trzydziestki. To jej sprawa i tyle.

puma

nie twierdze że nie ale on spokojnie mógłby być jej ojcem a nie facetem.

puma

hmmm o twoim tez.

puma

No mógłby być jej ojcem. I co z tego? Jakiś konkretny wniosek?

Drago_2

nic ale wiesz co mówi się o związkach starszych facetów z młodszymi kobietami.

użytkownik usunięty
puma

Na szczęście wyższym od twojego. Swoją drogą, trudno o niższy niż twój.

pewnie ja przynajmnij nie gnije w domu i nie ogladam jakiś zniewieściałych filmów z Rhett Butler .

użytkownik usunięty
puma

Wolę "gnić" w domu i oglądać "zniewieściałe" filmy niż być taką idiotką jak ty, z zerową wiedzą o filmie i podstawowych zasadach kultury osobistej.

no oczywiście ja nie mam żadnej wiedzy za to ty chodząca encyklopedia.szkoda czasu na takie bezsensowne dysputy z tobą.nie chce sobie psuć krwi.żegnam!

puma

Natalia może se być z kim zechce ważne że go kocha może być nawet o 50 lat starszy byle razem byli szczęśliwi a was niech to lepiej nie obchodzi to żę wy wolicie jakieś młode dupy patrzycie tylko na wygląd i na wiek to nie znaczy że inni są tacy sami każdy może mieć swoje zdanie i ma prawo do wyrażania swoich poglądów!!!!

puma

Szkoda gadać. Twoja wypowiedź jest na tyle oburzająca, że szkoda gadać. Nie pomyślałaś, że może istnieje między nimi coś takiego jak MIŁOŚĆ???? Widać też, że nie pomyślałaś o tym, że gdyby była głupia, to nie doszłaby do tego, do czego doszła. A o ile sobie przypominam, w słowniku języka polskiego nie ma nic w stylu "boshe". Żal.

puma

nie wiem czego chcecie od jej męża, ale to przystojny facet. jak na swój wiek to wygląda świetnie. może i straszy od niej o 20 lat, ale istnieje coś takiego jak MIŁOŚĆ. i kuźwa wszyscy gadaja, że Natalia pasuje do Facundo. i co z tego? może się nie kochają, nie pasują do siebie..? jak można być tak ograniczonym żeby nie rozumieć podstawowej rzeczy, że to jest życie Natalii, a nie wasze i nie wy będziecie jej mówić z kim ma się wiązać. wrrr...

użytkownik usunięty
fake_plastic_love

Mi się też ten jej cały mąż nie podoba, ale to jej wybór w końcu. Niech sobie będzie z kim chce.

A moge zobaczyć jakąś fotke tego jej męża?

użytkownik usunięty
Annouche

Oreiro i jej mąż na gali rozdania nagród Clarin Espectaculos:
http://i12.tinypic.com/29pesnq.jpg
http://i16.tinypic.com/2vvosnn.jpg

Annouche

albo wpisz sobie na filmwebie ricardo mollo fuu tam to zdjceie oblesne...!

puma

rowno 20 lat starszy...co ona w nim widzi ???

puma

koles ma farta i tyle
...................

allinone666

A jakie to ma znaczenie czy on jest straszny, czy też nie...Chyba wiek w związku nie jest ważny. Liczą się uczucia. Widocznie się bardzo kochają..

puma

Jesteście płytkie... Widac, że siedzą tu jeszcze małolaty, które o miłości czytają w Bravo.
Wygląd nie jest ważny! Jak dorośniecie, to zobaczycie.

puma

Zwracam honor: widzę kilka inteligentnych komentarzy.

puma

ej, lala, chyba nie rozumiesz znaczenia słów które piszesz. no bo "boshe" tzn. Boże. do przemyślenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones