Natalie Dormer

8,0
21 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Dormer

Gdy tylko pojawia się na ekranie cała uwaga skupia się tylko na niej. Niesamowita charyzma,
wdzięk, uroda, sposób bycia. Jako Anna Boleyn, cudo. Zagrała bardzo autentycznie i naturalnie. Te
wszystkie przedstawione przez nią emocje, aż się chciało płakać wtedy kiedy ona płakała. I śmiać
wtedy kiedy i ona była szczęśliwa. Jednak za mało doceniona, póki co. Mam nadzieję na jeszcze
wiele wspaniałych ról. Niech gości na ekranie jak najdłużej. Nie ważne czy w serialach czy filmach,
choć liczę na jakieś główne role.

Claudia_9513

Zgadzam się w 100% Natalie jest poprostu niesamowita i ,, jej'' Anna Boleyn jest jak dla mnie najlepsza ze wszystkich pojawiających się w różnych filmach wersji

Redcoat_A

Ja też się z Wami zgodzę. Można dyskutować o jej urodzie, jednym może się podobać, a innym nie, ale aktorsko nie można jej nic zarzucić. W Tudorach była fenomenalna. Niezwykle autentyczna gra, szeroka gama emocji, ekspresja w głosie. Naprawdę doskonała aktorka.

Claudia_9513

ta aktoreczka jest tak brzydka, że z trudem można na nią patrzeć.
dziwne są zachwyty nad jej rzekomą urodą, no ale de gustibus non est disputandum...

suszyMie

Dla mnie jest piękna. Ma nieprzeciętną urodę i dużo wdzięku, no ale o gustach się nie dyskutuje.

Claudia_9513

Gusta sa rózne..ja sama nie potrafie stwierdzic czy ona jest tak ładna czy tak brzydka
...ale gra fenomenalnie, a jej Anna była rewelacyjna

Claudia_9513

Zgadzam się.Jest bardzo piękna i skupia całą uwagę :) i gra też bardzo dobrze.

Claudia_9513

Niesamowity magnetyzm. Jej kreacje (nawet epizodyczne) na długo zostają w pamięci. Ma coś hipnotyzującego i nieodgadnionego - może oczy, mimika, sposób kreowania postaci...

Przemek_Iuzak

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones