Natalie Dormer

8,0
20 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Dormer

Piękna i inteligentna,a do tego z klasą. Ma śliczne rysy twarzy. I co najważniejsze - jest bardzo dobrą aktorką. Idealnie wcieliła się w postać Anny Boleyn w 'Tudorach'. Szkoda, że nie gra w III sezonie, no ale cóż.. taka historia ;D Czekam na kolejne filmy z jej udziałem. Mam nadzieję, że pokaże jeszcze na co ją stać.

Blair

też przykuła moja uwage w serialu od samego poczatku.. ciekawe ma spojrzenie takie tajemnicze troche podstepne ;) rownież jestem ciekawa nowych produkcji :)

kusicielka1

Taa...
Podsępne spojrzenie i ten perfidny wyraz ust, ale chyba tak ma być.
Ogólnie oktorka dobrze gra Annę. ;]

Grzei

o jaaa ona jest piękna! Ma w sobie coś niesamowitego:)

Adriana21

Chyba zartujecie sobie.... brzydula jak 150. Do tej pory nie mzoemy sie nadziwic z siostra dlaczego taka brzydka aktorka grala role krolowej w Tudorach. Fu

MarinFrist

Jej mimika twarzy jest wyrazem tego jak Anna Boleyn się zachowywała, była pewna siebie, chciała się zemścić na Wolseyu że odebrał jej miłość życia. Była kobiętą XXI wieku.

Marita09

Brzydka? Moim zdaniem jest wyjątkowo urodziwą kobietą. Ma ciekawą urodę która wyróżnia ją z tłumu innych kobiet. Jednym słowem piękna. Ale to oczywiście moje zdanie;)

ania__87

Natalie Dormer jest wyjątkowo PIĘKNĄ kobietą! Ludzie co wy od niej chcecie?

http://www.youtube.com/watch?v=pK2hNYQRSTY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=nZ1pPiXkAAc&feature=channel

asia576

ma bardzo specyficzny typ urody.
ja uważam,że ona jest piękną kobieta.
ale oczywiście to kwestia gustu.

użytkownik usunięty
dzemowata

Moim zdaniem jest nie tylko piękna, ale posiada wiele uroku, a jej typ urody czyni ją nawet bardziej interesującą. Jest w niej coś takiego, że gdy się pojawia, od razu przyciąga wzrok i nie można go potem od niej oderwać.

ania__87

A wg mnie jest brzydka. Ma niesymetryczną twarz. Krzywy uśmiech. Dobrze gra i na tym koniec. Jest multum piękniejszych kobiet od niej więc nie rozumiem tego fenomenu.

Marita09

A to dobre. Byłą kobieta XXI wieku. dobre, naprawde dobre. Jak na 13latke mocny tekst. No pieknie pieknie, ładne teorie. No ale dobrze, pokaż no teraz ten wyraz twarzy na kitorym sie wzorowali wybierajac ta bozal sie boze piekna aktoreczke.

MarinFrist

Niestety, mam takie samo zdanie. Ciałko ma ładne, ale twarz chomika. Za każdym razem kiedy pojawia się na ekranie myślę tylko "chomik, chomik, chomik, zdjąć tego chomika!". Szkoda, bo serial taki dobry.

MarinFrist

Historyczna Anna Boleyn nie była nadto urodziwą kobietą, dlatego król najpierw zwrócił uwagę na jej siostrę. Dlatego póxniej między innymi była posądzana o czary, no bo jak Henryk VIII mógłby się zakochać w kimś takim jak ona... Dlatego ta rola została obstawiona przez dziewczynę o zwykłej aczkolwiek intrygującej urodzie, ślicznotka była by nie wirygoda :)

Grzei

"Taa...
Podsępne spojrzenie i ten perfidny wyraz ust, ale chyba tak ma być.
Ogólnie oktorka dobrze gra Annę. ;]"

Taa; "ale chyba tak ma być". Nie wiemy, zapytaj jej czy planowała to przy swoim poczęciu...

Skąd się biorą takie przygłupy!? Skąd się biorą te koszmary!?

Blair

nie chce być złosliwa baba ale ona ma niesymetryczna buzię i lewy kącik ust wiecznie uniesiony w dziwnym grymasie, do tego cofnięty podbródek.
No żadna z niej piękność klasyczna....zresztą co do piękności wogóle tez bym miała zastrzeżenia.
Mi się nie podoba, ale gra nieźle.

waleczny_kurczak_III

Moim zdaniem Natalie jest sliczna,ma raczej oryginalne rysy twarzy,ale brzydka nie jest.Zreszta,w porownaniu do innych odtworczyn rol Anny Boleyn,jest ,wedlug mnie,najpiekniejsza.Niesymetrycznej twarzy i cofnietego podbrodka to ja u niej nie widze,a co do lewego kacika ust,to moze juz sie z tym urodzila?Nie jej wina jak wyglada.Nie my o tym decydujemy.W ogole, to zdjecie mogloby byc inne.Nie liczy sie wyglad,tylko talent.Watpie,zeby Dormer umiala j.polski , ale gdyby przeczytala niektore komentarze na temat jej wygladu,nie byloby jej milo.(taki Sprouse jak przeczytal,ze ktos napisal o jego niedorozwoju,rozkleil sie)Slyszalam,ze miala trudne dziecinstwo.Sama dlugo chcialam byc aktorka i boje sie,co by o moim wygladzie powypisywali.Wazne,ze Natalie cos w zyciu osiagnela.Poza tym,na swiecie NIE MA idealów,bo gdyby byly,zycie i swiat bylby nudny.Uwazam,ze jest klasyczna pieknoscia,lecz nie idealem.KAZDY ma wady.Takie jest moje zdanie.

Boleynowa_9

No dobra,przesadziłam.Nie no,można się wypowiadać na temat wyglądu,ale nie zawsze jest miło:)Ale i tak nie ma ideałów.

Boleynowa_9

Jak zobaczyłam Natalie po raz pierwszy w serialu DT na jedynce, dokładnie 24 kwietnia rok temu, to pomyślałam: nawet ładna... nie no, jest ładna... wow, naprawdę jest ładna (a właściwie nigdy nie mam takiego wrażenia, jak widzę jakąś aktorkę po raz pierwszy)i krótko po tym, oglądając jeszcze filmiki na youtube z nią i z Jonathanem stwierdziłam, że jest absolutnie najpiękniejszą kobietą na świecie. Nie mogli wybrać lepszej aktorki do roli Anny Boleyn, zarówno pod względem urody jak i talentu, bo aktorką jest genialną :)

Blair

Świetnie zagrała Annę Boleyn w The Tudors. Ale musze powiedzieć, że nawet dobrze zagrała też w Casanovie chociaż było jej mało w tym filmie. Szkoda, że gra w filmach u mniej znanych reżyserów. Gdyby było inaczej moglibyśmy częściej oglądać filmy z jej udziałem w kinie.

Blair

Oscar dla jej roli:):D

Blair

Zgadzam się, uwielbiam ją w Dynastii Tudordów.

margot_

Mnie w ogóle nie pasuje do tej roli. Uważam ją za mało urodziwą kobietą, a tak naprawdę to myślę, że ma ryjek jak świnka. :D

basia1003

I jeszcze jedno, reprezentuje wszystkie przeciwieństwa kanonu urody, czyli wąskie usta, zadarty nos jak świnka, twarz jak okąg. Tylko do oczu nic nie mam. :)

basia1003

Co do kanonu urody: Anja Rubik na przykład ma pełne usta, smukłą twarz i nie ma zadartego nosa, a wcale nie jest ładna. Natalie Dormer natomiast ma oryginalną urodę, która ją wyróżnia spośród innych kobiet i jest naprawdę śliczna.

Blair

Hah... urodziwa aktorka, nie ma co :))

Blair

Nie podzielam zdania większości bo Anna Boleyn w wykonaniu Natalie Portman była znacznie lepsza.

jamesdawid

Moim zdaniem Natalie Portman nie pasowała do roli Anny, nie podoba mi się jak zagrała. Natomiast Natalie Dormer stworzyła Annę nabliższą oryginałowi, według mnie była rewelacyjnia.

jamesdawid

Obie świetnie zagrały, każda inaczej, ale na swój sposób dobrze.

skuter1998

Obie zagrały dobrze, jednak Natalie idealnie wpasowała sie w ta role;)

Blair

Oprócz spojrzenia i mimiki, gra w tej roli dekoltem. Nie że po prostu go eksponuje jak w "Grze o tron", ona nim naprawdę gra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones