Natalie Dormer

8,0
21 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Dormer

Nie chcę oglądać jej w Grze o Tron :/

Angel24

Ja rowniez...nie moge patrzec na Jej skwaszoną twarz.

Coco_5

Ale niestety nie mamy wyjścia(a z serialu nie zrezygnuję przez nią) :/

Angel24

Ja tez nie mam zamiaru:)

Coco_5

Good talk.

)

Angel24

Dokładnie.... zdecydowanie zepsuła klimat serialu...

Carcoran

Postać grana przez Natalie w Grze o Tron w części drugiej prawie w ogóle nie powinna występować, dopiero w części trzeciej a i tam niewiele się pojawia. Tutaj dokonano podobnej rzeczy jak we Władcy Pierścieni zrobiono z Arweną - wciśnięto ją gdzie się da tylko po to aby aktorka jak najwięcej mogła widnieć na ekranie.
Bardzo nie lubię tej aktorki i zarówno w Tudorach jak i w Grze o Tron mnie irytuje, w dodatku gra dokładnie tak samo. Aktorka jednej miny.

Loraine

słodziutki dzióbek...

Carcoran

Ja z kolei naprawdę ją lubię. Z ról żeńskich bardziej lubię tylko Aryę. Poza tym klimat serialu zepsuli scenarzyści i reżyser, bo w drugim i trzecim sezonie za bardzo odbiegli od fabuły książki, przez co serial stracił naprawdę wiele. Były takie momenty, że szlag mnie trafiał i w żaden sposób nie mogłem zrozumieć, jak mogli pominąć tak genialne sceny.

Angel24

Ta aktorka jest zajebista, nie irytująca. Moim zdaniem świetnie pasuje do ról średniowiecznym ponieważ dobrze gra takie postacie, a poza tym niesamowicie wygląda w sukniach z tego okresu. :)
Oczywiście o gustach się nie dyskutuję i nie chcę tu nikogo negować, ale ja się ucieszyłem, że będzie w Grze o Tron. Ponieważ jej uroda jest intrygująca i jest charakterystyczna. Nie czytałem powieści ale z tego co wiem będzie pasować do swej roli, ze swym stylem grania i tą groźną miną.

altus1992

Charakteryzacja to nie wszystko. Zgodzę się, że jej sylwetka idealnie komponuje się z wyglądem średniowiecznym i renesansowym ale. Sam wygląd nie odegra roli. W każdym razie nie tak rozbudowanych. Grane przez nią postacie są dumne i wyniosłe, wątpię czy potrafi zagrać coś poza tym. Wbrew pozorom takie role są najprostsze. Jej uroda jest intrygująca. Byłabym jednak rada gdyby pozbyła się nawyku krzywych min i popracowała nad swoją grą aktorską. Wtedy mogłaby zostać naprawdę kimś.

seraf_111

Rzeczywiście poza rolami wyniosłych arogantek nic jeszcze dobrze nie grała. Co do tego czy by potrafiła, myślę że nawet gdyby się starała to będzie jej ciężko z powodu właśnie swej urody (grymasu oburzenia). To tak jak z Jackiem Nicholsonem czego by nie zagrał zawsze będzie się go kojarzyć z szaleństwem i nie chodzi tu nawet o jego dawne role, ale właśnie o wygląd.
Jednakże mam nadzieje, że Dormer dostanie niebawem właśnie taką role, w której będzie można ocenić jej aktorstwo , a i jej to może wyjdzie na dobre bo zaprezentuje siebie.

altus1992

Jak dla mnie świetnie pasuje do roli Maergery.

Angel24

mnie tam ona nigdy nie irytowała a wręcz przeciwnie zainteresowała mnie swą grą w grze o tron i to przez nią zacząłem oglądać tudorów i nie żałuje.

Angel24

Moim zdaniem świetnie pasuję do roli Maergery. Maergery jest taka dumna, opanowana, prawdziwa dama. Do tego ten piękny, kojący głos. Nie wiem co może w niej irytować. Porusza się w piękny sposób, jest pełna gracji. Jest nieprzeciętna i bardzo charakterystyczna.

Angel24

Dokładnie to samo sobie pomyślałam, gdy ją zobaczyłam w Grze o Tron :D Strasznie się zawiodłam, bo aktorka mnie irytuje. Szczególnie jej okropna mimika twarzy.
Ale muszę przyznać, że w Tudorach nie wyobrażam sobie nikogo innego na miejscu Anny Boleyn. Bo choć nie lubię oglądać tej aktorki, wybrana została bardzo dobrze. Właśnie o to chodziło- żeby wzbudzić w widzu negatywne emocje. W końcu Anna przedstawiona jest w bardzo złym świetle, jako osoba lubiana jedynie przez jej bliskich i króla.
Natomiast Natalie Dormer swoją grą tylko to wrażenie pogłębiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones