Natalie Dormer

8,0
21 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Dormer
smokexthat

Chyba ty ...
Mi się podoba !

siwex19

Nie wiesz jak wyglądam, więc radzę unikać takich osądów. A zwłaszcza gimbusiarskiego tekstu "chyba ty".

smokexthat

Nie wiesz ile mam lat, więc nie osądzaj
Urażona dusza księżniczki...

siwex19

A gdzie ja osądziłam Twój wiek?! :D Jedynie inteligencję. Chociaż opinii na jej temat też nie wyraziłam na głos, bo byś dostał konwulsji.

smokexthat

ok, jak uważasz

siwex19

Nie ma co przejmować się tą osobą która założyła temat.
To troll ocenia ,krytykuje wygląd aktorek bo ma kompleksy .
Nie karmy jej,trolla.

Damx123

Znowu Ty? Znowu zero argumentów? A najmocniejszy z nich to "TROLL"? Zaniżasz poziom filmwebu, nazywając każdą osobę, która ma z Tobą sprzeczną opinię trollem. Przez takie zachowanie jestem skłonna powiedzieć, że to właśnie TY nim jesteś.

smokexthat

I to pisze osoba, która uważa, że ktoś wygląda jak wigilijny karp.
Jak on może mieć z tobą sprzeczną opinię, skoro to, co napisałaś to nawet nie opinia. Tylko jakiś żałosny bełkot zakomplesionej dziewuszki.

Damx123

A od kiedy krytykowanie kogoś to leczenie kompleksów ? To że tu smokexthat... napisała, że aktorka jej zdaniem jest brzydka i irytująca, nie oznacza, że w przypadku innej nie założy posta : piękna i urzekająca. Czyli analogicznie wtedy wpędzała by się w kompleksy, skoro teraz się rzekomo z nich leczy? Zawsze myślałam, że to po prostu wyrażanie swojej opinii. A gust każdy ma inny. Jednak widać to coś głębszego.... super terapia.

Vanillia

"A od kiedy krytykowanie kogoś to leczenie kompleksów?" Hmmm, od zawsze?
Jaki inny cel można mieć zakładając tak infantylny i obraźliwy temat? Czasami naprawdę przykro się robi, jak czyta się niektóre komentarze. Ciężko się potem dziwić, że uważa się nas, kobity za zazdrosne i złośliwe w stosunku do innych kobiet.

zuzanna_90

Nie wiem, najzwyczajniejsze wyrażenie swojej opinii ?

Bezcelowe, ale kto co lubi. To tak samo jak posty typu : beznadziejny film, dno. - nic nie wnosi, ale ktoś wyraża swoją opinię. I wątpię, żeby leczył swoje kompleksy tym torem.

Vanillia

Akurat pisanie o filmie "dno", to nie to samo, co porównywanie czyjegoś wyglądu do karpia. Bo film może być dnem, a człowiek nie może wyglądać jak karp.

"Wygląda jak wigilijny karp" To jest wyrażenie własnej opinii? W którym miejscu? Wyrażenie własnej opinii byłoby wtedy, gdyby napisała, że ma brzydki kształt oczu, za wąskie wargi i zbyt zadarty nos (zgaduję), a na początku dodała "moim zdaniem".
Oczywiście taki komentarz byłby równie bezsensowny jak ten autorki tematu, bo jest to nic innego, jak wylewanie własnego żalu.

Można krytykować wygląd aktora w jakimś filmie, gdzie np. nie pasowała mu charakteryzacja, ale krytykowanie prywatnego wyglądu i porównywanie człowieka do karpia? To jest chamstwo i brak dojrzałości osoby komentującej. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że z tego wyrośnie.
Kończę dyskusję, bo nie przywykłam do udzielania się w tak żałosnych tematach.

zuzanna_90

Niech ci będzie, wyraziłam swoją opinie w sposób metaforyczny - zamiast napisać "że ma brzydki kształt oczu, za wąskie wargi" itp, napisalam, że.. wygląda jak karp. Przepraszam :( ale już tak całkiem poważnie. Nie leczę swoich kompleksów. Natalie Dormer mi się tak bezczelnie kojarzyła wówczas z karpiem, że nie byłam w stanie tego ując w inne słowa. Powiedz dlaczego miałabym leczyć kompleksy na osobie, która mi się kompletnie nie podoba? Prędzej bym to robiła na kimś kto jest ładny, a ja z zawiści, że dana osoba ma to czego nie mam ja, wylewałabym swoją frustrację. Zresztą to i tak nie w moim stylu.
Powiem tak słodziutka- to co piszesz po prostu kuleje, jak tak czytam to co nabazgrałaś to wydaje mi się, że sama leczysz się z kompleksów plując jadem (bo dlaczego bys to pisala jesli nie z autopsji?) ewentualnie jesteś w pewnym stopniu skrzywiona na tym punkcie,ponieważ być może ktoś tobie wyrządził taką krzywdę i teraz wstąpił w ciebie baranek miłosierdzia. bo jak inaczej wytłumaczyć to co piszesz? bardzo słusznie, że postanowiłaś nie udzielać się wiecej w tym temacie, bo sztuczne zamieszanie jest każdemu z nas zbędne :D

smokexthat

Pozostaje mieć nadzieję, że jesteś jeszcze dzieckiem.
Jeżeli dorosła osoba reprezentuje sobą taki poziom, to jest to naprawdę przykre.
Proponuję zacząć ludzi na ulicy porównywać do karpi.
Nie, nie jestem skrzywiona i nie, nikt nie wyrządził mi krzywdy. Pracuję z dziećmi i jestem wyczulona na takie zachowania. Tak jak pisałam, pal sześć, gdy dotyczą one dzieci (szybko z tego wyrastają), gorzej, gdy dorosłych.
Nie dziw się, że ci odpisałam. Ciężko pozostawić taki komentarz bez odezwu.
Pisz, co chcesz, lecz dalej kompleksy, jeśli tylko masz poczuć się lepiej.

zuzanna_90

dziękuję :D HATE THEM ALL!

użytkownik usunięty
smokexthat

ohoho widze ze ty możesz osądzać innych i obrażać piękne kobiety
toż to hipokryzja jak nic
a wyglądasz pewnie jak klozet fałszywy buraku

smokexthat

zabiłaś mnie tym wigilijnym karpiem. hahahah ;D

smokexthat

Odezwały się fanki wampirów i innych zjaw, dajcie się wypowiedzieć facetom.

FOX_12

Jeżeli jesteś jednym z nich, to po tej wypowiedzi, jakoby jestem fanką wampirów i innych koszmarków- raczej nie warto.

smokexthat

Nie, nie jestem jednym z nich. Zresztą, nie lubisz jakiejś aktorki, wchodzisz tylko po to żeby rzucić coś typu "wygląda jak karp wigilijny", Potem siedzisz i odpisujesz wszystkim którzy się z Tobą nie zgadzają. Twoje zachowanie mówi samo za siebie. Wyluzuj, idź pożyj trochę poza filmwebem.

FOX_12

Nie, nie. Ta miejska dżungla to nie dla mnie, na filmwebie czuję się bezpiecznie... Doceniam troskę. W sumie to rada "pożyj własnym życiem" bradziej jest adekwatna dla Twojej osoby - skoro miałaś/eś czas przeanalizować wszystkie moje wypowiedzi,by wydawać takie osądy to hmm.. kurcze, współczuję. :D

smokexthat

A wg mnie dziewczyna ma bardzo intrygujące usta, zwłaszcza kiedy się uśmiecha :-)
Widziałem ją tylko w Grze o Tron i Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, więc to troche za mało by powiedzieć coś więcej. No ale jest zdecydowanie milsza dla oka niż karp :P

smokexthat

W Grze o Tron wygląda naprawdę świetnie! Charakterystyczna i intrygująca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niepokorna_ja.

JA PIERDZIELĘ, DZIĘKUJĘ ZA SPOJLER.
CZY TO, DO CHOLERY JASNEJ, TAKI PROBLEM UPRZEDZIĆ, ŻE MASZ ZAMIAR ZDRADZIĆ TREŚĆ SERIALU?!
CO ZA IDIOTYZM, AŻ GŁOWA BOLI.
zaczynam powątpiewać w zdolność samodzielnej dedukcji u ludzi XXI wieku -.-

popkowata

cóż, to raczej jedna z bardziej znanych historii, nie trzeba serialu oglądać, żeby to wiedzieć...

smokexthat

Może nie wygląda jak karp, ale ma ten typ urody który mi się zupełnie nie podoba. Taki trochę prosiaczkowaty. Wygląd można przeboleć, ale jej gra aktorska...jeden grymas, który sprawia, że jest jeszcze brzydsza. Gra jak drewno, choć usilnie się stara aby to wyglądało naturalnie. Zero talentu, choć chęci ma, owszem. Widziałam ją w Tudorach (totalnie zniszczyła Annę) i w Grze o Tron - dokładnie ta sama twarz i jeden grymas. Nie lubię postaci Margaery, ale do cholery to miała być piękność! A nie jakaś świnka Piggy z obwisłym biustem.

Loraine

A ciekawe kto byłby według Ciebie lepszy?

Dla mnie Dormer jest bardzo urodziwa. Ma ciekawą, charakterystyczną twarz i wcale nie uważam żeby była drętwa. Owszem, może i żadna z niej Meryl Streep, a klockiem też nie jest. Mogłabym wymienić kilka o wiele gorszych drewien, którymi massmedia naj usilnie ostatnio karmią, a świat się zachwyca, choć dopiero w tych przypadkach nie ma czym. Natalie się rozwija i dobrze zapowiada na przyszłość, a nawet jeśli nigdy nie wybuchnie wielkim talentem, to zawsze miło popatrzeć na jej ładną buzię.

PS: Uważam że jej biust jest po prostu naturalny i całkiem ładny. Nie to co nastrzykane siliconem/hialuronem, wyliftingowane do rozpuku sztuczne bufory.

AkashaVampireQueen

Do tego typu seriali zatrudniają często debiutantów i właśnie taką osobę mogli zaangażować do roli Margaery. Przede wszystkim kogoś młodszego, lub kogoś kto wygląda młodziej. Porównując Dormer w roli Margaery i Anny Boleyn - obie zagrała dokładnie tak samo. Za takie pieniądze, jakie dostaje za Grę o Tron mogłaby się bardziej postarać. A co do biustu -jest naturalny, ale brzydki. Nie trzeba mieć od razu silikonu pod skórą aby dobrze wyglądał. Jej koleżanka z planu, Emilia Clarke jest naturalna i wypada o niebo lepiej.

smokexthat

Rzeczywiście, trochę podobna do karpia

smokexthat

Bardzo specyficzny typ urody. W sumie to można się zgodzić z tymi określeniami typu prosiaczek albo karp ale dla mnie to jest fantastyczny brzydalek :) Żadna seksbomba, ciężko nazwać ją ładną a ma w sobie coś takiego, że ja po prostu padam na kolana. A po pierwszym odcinku trzeciego sezonu GoT już w ogóle jestem zakochany.

ludowy

Hah mam dokładnie to samo, teraz bo zobaczeniu tego odcinka <3

ludowy

Ja, mimo, że jestem kobietą, uwielbiam Ją. Jest dla mnie piękna, zjawiskowa, zgrabna... Jej ciało jest dla mnie wręcz perfekcyjne.

użytkownik usunięty
smokexthat

A mnie właśnie jara jej uroda, bo jest inna niż wszystkie te wypindrzone buźki z Hollywood. 10/10 za specyficzną urodę, prawdziwa, śliczna dziewczyna.

smokexthat

Może nie jest piękna, ale ma dużo wdzięku. Jest charakterystyczna i zdecydowanie ma coś w sobie :) I ma bardzo fajny głos ;)

smokexthat

hahahaha :)

smokexthat

Zgadzam się. Bardzo specyficzny typ urody. Zdecydowanie nie w moim guście

smokexthat

To prawda, że wygląda jak karp.
Bardzo ładny karp.

smokexthat

Wg. mnie śliczna jest i tyle :-)

smokexthat

oryginalna uroda nie ma co, ale gdybym miał porównywać do zwierzęcia to raczej świnka, po prostu te skośnawe nieduże oczka, dosyć duże nozdrza i specyficzny kształt ust.

smokexthat

haha :D czemu zawsze jak ktoś krytykuje na filmwebie urodę aktorki negatywnie, że tak powiem to musi! kurczę musi to być kobieta XD

smokexthat

mi osobiście bardziej przypomina piękna syrenkę. Wyobrażam sobie ją w płetwach zamiast nóg. :D MI się podoba

smokexthat

ja mam określenie na tego typu urodę "morda w jabłko" i kojarzy mi się zawsze z osobami, które raczej nie grzeszą inteligencją. Może i krzywdzące, ale tak już mam i koniec. Poza tym irytuje mnie w GoT, więc tym bardziej nie lubię jej i jej jabłecznej twarzy.

smokexthat

Jej wyraz twarzy doprowadza mnie do ku.rwicy

aniela_alfons

najładniejsza aktorka grająca w GoT, jeżeli facet Ci powie inaczej to p*dał a dziewczyny to rzadko cokolwiek z sensem mówią na temat urody innych dziewczyn także... ; )

miroll

Zważ na to, że każdy ma inny gust. Mnie się ona nie podoba, owszem ma specyficzną urodę, przecież nie mówię, że jest szpetna. Po prostu nie ten typ urody, który lubie w dziewczynach... + moim zdaniem to jak układa usta i jaki ma 'wyniosły' wzrok serio mnie u niej wkurza ; D

aniela_alfons

Jesteś dziewczyną : ) Masz w genach to aby na widok ładniejszej od siebie dziewczyny reagować specyficznie dla swojego charakteru w tym wypadku złością/irytacją oraz próbą złagodzenia wywołanego w ten sposób dysonansu poznawczego - tłumaczysz sobie podając jakieś przykłady.
Nie jestem psychologiem ani nic z tych rzeczy, po prostu dla dziewczyn jest to strasznie... typowe :D

miroll

Łoo dzięki za podpięcie mnie do 'typowych dziewczyn' do tego zazdrosnych o cudzy wygląd. Przez wzgląd na samo to, że mnie nie znasz nie oceniaj. Nienawidzę uogólnień, do tego akurat co do mnie zajebiście nie trafiony argument.

aniela_alfons

Jasne jasne ^^

Jest jeszcze jedna zasada: że jeżeli dziewczyna zastrzega się że nie jest taka jak 'inne' to jest DOKLADNIE taka jak 'inne'

Więc wybacz ale, aż się uśmiechnąłem do monitora widząc jak ładnie się w to wpasowujesz :)
Oczywiście, nie bierz tego wszystkiego do siebie, to tylko forum o jakiejś aktorce i jej urodzie, pozdrawiam ciepło : )!

miroll

No to widzę że masz jakieś paranormalne zdolności potrafiąc ocenić całą mnie po zdaniu "Jej wyraz twarzy doprowadza mnie do ku.rwicy". Z dupy wyciągnięte wnioski, że jestem typowo pustą, zazdrosną o wygląd jakiejś aktoreczki osobą, no kurde, weź idź stąd XD

po za tym nie wierzę, no kurde po prostu nie możliwe żebyś ty NIGDY nie ocenił jakiegoś aktora( jego mimiki - bo w tym rzecz) No to wtedy co? Weź się zastanów i czy gdyby ktoś skwitował twoje odczucia co do tegoż aktora tym, ze jesteś po prostu debilem i mu zazdrościsz....

Ja zostaje przy swoim i uważam, że Dormer jest nawet bardziej irytująca niż Jodie Foster w Milczeniu Owiec XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones