Natalie Dormer

8,0
21 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Dormer

moim zdaniem utalentowana i piekna aktorka. Najlepsza rola oczywiscie w Dynastii Tudorow.

Dawid_1220

A moim zdaniem właśnie wcale nie jest piękna w ścisłym znaczeniu tego słowa, ona jest nawet brzydka tak poprzez rysy, ale.... ALE chce się na nią patrzyć i chce się jej słuchać, przykuwa wzrok!

libella

Kwestia gustu,mi sie podoba jako kobieta. A w Dynastii Tudorow intrygujaca,sexowna,drapiezna wrecz.

Dawid_1220

Ewidentnie ma w sobie coś, interesująca!

libella

Tak ma w sobie coś, ale do roli Anny Boleyn jest po prostu za brzydka. Oglądając film nie mogę zrozumieć jak Henryk VIII mógłby stracić głowę dla kobiety o takim wyglądzie, mając do wyboru setki innych pośród których znalazłby rzesze piękniejszych. Zdecydowanie Boleyn powinna zagrać ładniejsza aktorka .

anastazja1984

No, ale piękno jest dyskusyjne i istnieją jeszcze feromony. Nawiasem mówiąc, miał skłonność do Boleynówien, przecież miał już wcześniej jej siostrę... I zaraz tam głowę stracił... Ot skorzystał z okazji, a od papieża już wcześniej planowano się na dworze 'urwać', Angole nie lubią zwierzchności.

anastazja1984

Anna podobno miała nietuzinkową urodę. Maria, według historyków, była piękniejsza od siostry więc na pewno nie samą urodą Anna zauroczyła króla. Gdzieś czytałam, że była wręcz egzotycznej urody, innej. Ani nie brzydka ani nie rzucała na kolana. Jednak jeśli poruszała się jak Natalie i uwodziła subtelnie w taki sposób, nie dziwię się, że Ją zauważył i pokochał.

Dawid_1220

Tak, w 'Dynastii Tudorów' zagrała rewelacyjnie i wiarygodnie... szkoda, że jej rola zakończyła się po dwudziestu odcinkach. Ale aż zachciało mi się obejrzeć z nią coś innego żeby też móc się jej lepiej przyjrzeć. Aczkolwiek myślę, że to jedna z ciekawszych aktorek, które ostatnio przyszło mi zobaczyć. No i dla jej szczęścia nie mieszka w Polsce, bo by ją już zwerbowali do tego gniota M jak miłość, a wtedy straciłbym do niej szacunek xD

belzebub91

M jak milosc to jedyny polski serial ktory ogladam. I to od paru dobrych lat. Powstaja nowe watki,nowi aktorzy,jest ciekawie. wazne ze nie zapomniano o Lucjanie i jego zonie.

Dawid_1220

Każdy lubi coś innego ;] Kiedyś M. było znośne, ale to już dawno temu. Od długiego czasu ten 'serial' jest robiony na siłę, podobnie jak 'Klan' i inne polskie serialowe produkcje, których liczba odcinków dawno przekroczyła tysiąc. Wątki są powielane, gra coraz bardziej sztuczna i w zasadzie tylko czekać aż zaczną się dziać podobne rzeczy jak w Modzie na Sukces - każdy z każdym i byle gdzie :-D oraz wskrzeszanie już zmarłych bohaterów - kto wie, może Hanka Mostowiak kiedyś wróci żywa i wyskoczy z jakiegoś kartonu ;d Dobrze, że twórcy 'Plebanii' poszli do rozum do głowy i zaprzestali produkcji. Cóż, rozumiem że gospodynie wiejskie też muszą mieć co oglądać i po to się robi takie COŚ, ewidentnie zresztą na siłę.

Ale to nie temat na to miejsce;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones