Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
100 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman
blizzard74

Nie ma i nie będzie !
Moja wspaniała idolka i wzór do naśladowania.

chop

Dokładnie :)

justyna_bo_33

jest ładna, ale nie ma oryginalnej, charakterystycznej urody, po prostu przeciętna, ładna buzia

SamRobinson

Przeciętna buzia to np. Alba.

chop

Alba jest piękna nie znasz się:P A Portman wygląda dokładnie tak jak Knightley, więc nic nadzwyczajnego:PPP

NickManu333

Nie. :> Dla mnie Alba - owszem, nie powiem że nie jest ładna, bo bym przesadził. Ale na pewno nie okrzyknąłbym ją wybitną pięknością. Ot, ładna amerykańska buźka. Nic więcej.

I NP nie wygląda dokładnie jak Knightley. W żadnym razie.

chop

NATALIE PORTMAN JEST K***A...ekhm:)nie no żartuje, ogarnę się;)Dla mnie one obie są podobne jak dwie krople wody, no wiadomo że trochę się różnią, ale są faktycznie podobne http://cdn4.list25.com/wp-content/uploads/2012/07/Natalie-Portman-and-Keira-Knig htley1.jpg
i nie możesz temu zaprzeczyć;) Wiem że w poprzednim poście pisałem że są "dokładnie takie same" ale trochę to wyolbrzymiłem:) A jeśli chodzi o Albe to...po prostu to mój typ i dlatego uważam że jest ładniejsza od N.Portman,i tyle:)))

NickManu333

Może i mają jakieś tam podobne cechy, ale mi się np. Knightley nie podoba, a Natalie uważam za wybitnie piękną, więc może i podobne dla niektórych, a ja uważam angielską aktorkę za niezbyt atrakcyjną ;)

Co do Alby to oczywiście - zależy od gustu, jest ładna ale na pewno nic poza tym. Najważniejsze, że szanujemy swoje zdanie. :) Pozdrawiam.

chop

Też Keira mi się za bardzo nie podoba;)Pozdrawiam również:D

chop

Natalie mnie bardziej za młodu zachwycała i mam tu na myśli czasy prequelowej trylogii Star Wars (1999-2005), a Keira jest dla mnie cudna od czasu POC i czas jej służy, bo nawet z czasem jest ładniejsza :)

SamRobinson

ale ma tyłek ponadprzeciętny

SamRobinson

Dokładnie uroda jej robi wrażenie ale nie jest wybitnie piękna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RODIMUS007

Talentem, inteligencją i ciężką pracą. Ty nigdy daleko nie zajdziesz, bo masz nawet problem z ortografią.

chop

Gdy nadejdą ciężkie czasy ty bedziesz tą jedną z wielu pierwszych którzych najmniejszym zmartwieniem bedzie ortografia.

RODIMUS007

Cieszę się.

tym jednym* gwoli ścisłości. :)

RODIMUS007

Rasistą jesteś

justyna_bo_33

Jesteś pewna że chcesz się wzorować na oszustce?
LOL

blizzard74

Podoba mi się też wiele innych aktorek, ale Natalie u mnie też jest na topie.

blizzard74

Na pewno są ładniejsze. Wszystko zależy od gustu. Dla mnie Natalie jest przepiękna i ma coś czego nie ma wiele wiele hollywoodzkich piękności - naturalność.

Carmellia

Zgadzam się. W dzisiejszym plastikowym świecie Natalie po prostu aż błyszczy naturalnym pięknem. Przepiękna kobieta.

frantic84

Nie dość, że jest naturalna wizualnie to jeszcze gra bardzo naturalnie. Wspaniała aktorka. Teraz takich jest bardzo mało. Mówi się, że inteligencja rzadko idzie w parze z urodą. Ta kobieta jest zaprzeczeniem tego powiedzenia :)

użytkownik usunięty
Carmellia

Wszyscy się mylicie, zapomnieliście o Krystynie Feldman??? WTF? :D

Też świetna była :D

użytkownik usunięty
Carmellia

Zwłaszcza jako Nikifor. ;)

blizzard74

Zgadzam się, chyba nie widziałam w życiu piękniejszej kobiety. Gdyby można było decydować o tym jak by się wyglądało, to ja chciałbym wyglądać jak rudowłosa i zielonooka wersja Natalie. :) Rysy twarzy ma tak piękne, że nawet gdy była łysa, wyglądała rewelacyjnie. Wzrost i figura również, jak dla mnie, idealne - bardzo podoba mi się u kobiet taka filigranowa sylwetka.

rollingstonesid

Jolie,Bellucci,Bardot,Alba,P.Cruz,hayek,Weisz,są,piękniejsze.

Sol1987

mam inne zdanie na ten temat :)

Sol1987

Kwestia gustu, na pewno nie można układać żadnego rankingu bo to by było krzywdzące dla każdej z Pań.

frantic84

A jakie ci sięppodobają kobiety?

rollingstonesid

Według mnie Brigitte Bardot jest bezkonkurencyjna.

blizzard74

Nie jest brzydka, ale piekna tez nie. Jest taka bezplciowe, jej role tez takie sa. Nie skupia mojej uwagi w filmach, jest wrecz niezauwazalna. Sylwetka nijaka, bez ksztaltow. Taka beznamietna kobieta. Nie wiem, dlaczego jest tak cholubiona. Ma ladne rysy twarzy, ale nie ma tego czegos i tyle. Wiem, nie ma wdzieku, jest taka konkretna, zero kobiecosci, dlatego nie przykuwa uwagi.

blizzard74

Margot Robie jest od niej ładniejsza :P

użytkownik usunięty
blizzard74

Czy wy także kochacie jej piękne brązowe oczy i generalnie czy także najchętniej oglądacie aktorki o ślicznych brązowych oczach ?

blizzard74

Pełna zgoda. W "V jak Vendetta" nie mogłem się na nią napatrzeć.

blizzard74

Choć bardzo mi się podoba, to uważam, że są ładniejsze, np. Monica Bellucci, Salma Hayek czy Kelly Brook. Ale Natalie oprócz urody ma niesamowity talent. O ile Bellucci czy Hayek mają na swoim koncie przynajmniej jedną rewelacyjną rolę, to jednak Portman ma na koncie więcej takich ról. Za to np. Kelly Brook bardzo mi się podoba jako kobieta, ale aktorka z niej żadna. Ot wystąpi w niskiej klasy filmie, pokaże trochę ciała i tyle. Z pewnością Natalie Portman jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Hollywood. Nawet w "Ataku Klonów" pokazała klasę.

kinomanpl

Akurat moim zdaniem w Star Wars była delikatnie mówiąc, nienajlepsza :).

To bardzo piękna kobieta, bez wątpienia. Czy najpiękniejsza? Dla wielu na pewno, inni wybiorą innego rodzaju piękności typu Belucci, Johansson, Kidman czy Olivia Wilde, jeszcze inni piękne i charakterystyczne aktorki, jak Blanchett, Swank albo Bonham Carter.

Tyle że ja mam problem z jej aktorstwem - zupełnie nie potrafię dostrzec tego jej wielkiego talentu. Czasem wręcz wydaje mi się jakaś nijaka (np. w wychwalanej pod niebiosa roli w "Closer"). Przy czym bardzo podoba mi się jako osoba, to inteligentna i wrażliwa babka - tak przynajmniej się prezentuje publicznie.

mevah777

Nie widziałem "Closer". W tej chwili kojarzą mi się 3 znakomite role Portman, "Czarny Łabędź", "Duchy Goyi" i "Kochanice Króla". Oczywiście to kwestia gustu i jej role mogą ci się nie podobać.
Przez długi czas miałem np. niskie mniemanie o talencie Scarlett Johansson, ale dosłownie powaliła mnie swoją rolą w "Dziewczynie z Perłą".

mevah777

Wrażliwa babka???To oznacza że nie wiesz co wywinela podczas kręcenia ,, Czarnego łabędzia"

Brandon568

Pojęcia nie mam. Co wywinęła?

mevah777

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wielki-szwindel-na-oscarach-portman-oszustka /7ejeqgq

blizzard74

jasne, bardzo pospolita uroda

blizzard74

jest

http://static.tvgcdn.net/mediabin/showcards/celebs/d-f/thumbs/daisy-ridley-87517 1_828x1104.png

Rockman92

Wygląda jak chudy facet rzeczywiście fascynująca uroda.

ChubakaCieLubi

yy.. co?

Rockman92

ta laska co wyslales/wysłałaś wygląda jak żeńska wersja Dylana Sprousa

blizzard74

Jej ciało rzeczywiście jest piękne. Ale twarz jest przeciętna pytanie tylko jaki charakter

blizzard74

Nie wiem, czy byłbym aż tak radykalny...owszem, jest ładna, nawet bardzo (właśnie oglądam "Sex story" z jej udziałem) ale czy naj...jest wiele aktorek, które mógłbym zaliczyć do grona "naj" (ot, choćby Katherine Heigl) a wybór, która piękniejsza, która mniej to zawsze kwestia subiektywna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones