Naya Rivera

Naya Marie Rivera

8,3
1 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naya Rivera

Ktoś wie , czy ona w prawdziwym życiu też jest lesbijką .? Pytam , bo gra homo w Glee :) Co do serialu , świetny .! Najbardziej w nim lubię właśnie Nay'ę .

Zakochana994

chyba nie. a serial rewelacyjny, szkoda, że w 4 sezonie Naya gra tak mało.

Zakochana994

Nie, Naya nie jest lesbijką, choć powstają, że tak to nazwę, "teorie konspiracyjne", które głoszą, iż jest w związku z Heather Morris.

Gleek99

Gleek99 skąd taka pewność? Naya sama powiedziała, że jest "open to everything" ;)

hayley_88

Cóż, jeśli tak na to patrzymy... To Heyachele są 100% gay. Ale poczekajmy na coming out ;) Choć jeśli już to będzie biseksualna, więc pewność jest. Ha!

Gleek99

co to znaczy Heyachele ?

ryskor

Heyachele - Heya + Achele - HEather (Morris) i NaYA (Rivera), Dianna Agron i Lea MiCHELE. Tzw. "celebrity name".

Gleek99

Naya sporo działa na rzecz gejów i lesbijek. Ona sama nigdy nie powiedziała, że jest lesbijką. W związkach jest stale z mężczyznami, a skoro tak dużo działa na rzecz LGBT i wspiera osoby, które zdecydowały się na coming out to sama gdyby była chociaż biseksualna, myślę, że nie miałaby problemów z powiedzeniem tego głośno :)

Sabbath_PL

zarówno jak Naya tak i Lea obie udzielają się w różnych sprawach LGBT, myślę że albo maja jakiś znajomych homoseksualnych, a na pewno bo chociażby Chris (Kurt) :) albo są biseksualne!!:D

trespassers

Myślę, że to nie ma dużego wpływu na ich zaangażowanie. Ważne, że robią coś pożytecznego wykorzystując przy tym fakt, że są znane i popularne. Ogólnie serial Glee często lub głównie w satyryczny i przekoloryzowany sposób chce przekazać ludziom różne rzeczy i porusza nie tylko kwestie osób homoseksualnych i myślę, że im to wychodzi. Zwłaszcza, że jest to głównie skierowanie do ludzi młodych czy nastolatków, którzy dosyć stereotypowo mogą podchodzić do niektórych tematów, bo ich się nie porusza, albo mówi się o nich bardzo schematycznie. A co do Nai czy Lei- są czy nie są co za różnica i kogo to w gruncie rzeczy obchodzi. I jedna i druga ma talent, urodę i w dodatku kawał głosu:) i ta tym się powinno skupiać, a co robią prywatnie to już ich sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones