Naya Rivera

Naya Marie Rivera

8,3
1 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naya Rivera

nie, Naya Rivera nie jest lesbijką. to znaczy jest nią ale tylko na planie Glee. prywatnie jest
heteroseksualna.
skąd to wiem ? otóż w internecie rozniosła się wieść, że Naya Rivera się nie dawno zaręczyła ! jej
narzeczonym jest nijaki Big Sean. ja o nim do tej pory nie słyszałam, ale rzekomo zaistniał w
eterze parę lat temu. zresztą Naya nagrała z nim piosenkę pt. "Sorry". para spotyka się od kwietnia
2012 roku.


;))

isobel

Naya obecnie jest zaręczona (Big Sean), dalej gra w glee i stara się nagrać własną płytę. Nic ją nie łączy z filmową partnerką , która sama nie dawno urodziła syna. Serial glee to fikcja,aktorzy tylko grają (fandom Brittana i szczególnie Heya powinien się zastanowić nad tym co się dzieje). Naya nie jest les, ona tylko odgrywa taką postać. A fandom może się ugryżć w 4 litery. Rzyczę Nayi wiele dobrego!

sawa255

ja to wszystko wiem. ale spoko

isobel

Otoz Naya nie jest zareczona juz ! i nie wiem czemu @sawa255 napisala dokladnie to co Ty XD ale co tam :)

neuutralna

...
no nie wiem. może dlatego, że post sawy255 i mój komentarz jest SPRZED ROKU, a wtedy Naya była zaręczona ?
no, ale ja tam mogę się mylić, nie ?

isobel

hahah jak spina , to było w formie żartu , ale jak widać ktoś tu nie ma poczucia humoru . :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
isobel

hola hola a po co ta "kretynka" ? Odrobinę kindersztuby życzę .

isobel

Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem prostaczko. Napisałam , że "Naya nie jest już zaręczona" , chyba troszkę się ośmieszyłaś , ale podejrzewam , że jesteś już do tego przyzwyczajona. Nie potrzebnie się unosisz :)

neuutralna

ojojoj... "prostaczko" ;p
laleczko, nie wyzywaj mnie od prostaczek. jak już masz mnie wyzywać to bardziej trafnie, proszę ;)
i przykro mi, ale kto jak kto, ale to Ty się tu ośmieszasz - nie potrafisz przyznać, że czytanie ze zrozumieniem oraz pokora nie są twoimi mocnymi zaletami. i jeszcze się nie uniosłam, tak więc nie wyolbrzymiaj
tępa laleczka :)

isobel

Tak jesteś prostaczką :) Bo ja Cię nie obraziłam w żaden sposób moją wypowiedzią , a Ty owszem - po tym stwierdzam iż nią jesteś.

Pozdrawiam i mam nadzieję , że już mi nie odpiszesz , bo i tak nic nie wniesiesz do tej "dyskusji"

neuutralna

oj laleczko, a Ty nadal upierasz się przy tej prostaczce ?;) żałosne. zapewne w twoim mniemaniu prostakiem jest każda osoba choć odrobinę mądrzejsza do ciebie. smutne :< ale mam nadzieję, że przynajmniej zaczęłaś doskonalić się w sztuce czytania ze zrozumieniem. i na przyszłość postaraj się - wiem, że w twoim przypadku będzie to trudne, bo to wpisane w twoją osobowość - nie robić z siebie kretynki;))

;))

isobel

Nie znasz mnie , nie rozumiem po co wypowiadasz się na mój temat . Możemy tak polemizować w nieskończoność pytanie tylko , czy to ma sens? Jesteś żałosna , przeczytaj sobie wcześniejsze komentarze , skoro jesteś taka mądra i przeanalizuj je sobie dokładnie bo jak widzę masz problem z interpretacją . Ty zaczęłaś , to Ty mnie obraziłaś pierwsza , więc chyba jesteś osobą szukającą zaczepki , przykro mi niestety nie mam ochoty na dłuższą dyskusję z Tobą.

isobel

Nie znasz mnie ,wiec się nie wypowiadaj . Przeanalizuj wcześniejsze wypowiedzi ,bo chyba masz problem z ich interpretacją. To Ty pierwsza mnie obraziłaś , jeśli szukasz zaczepki to tu jej nie znajdziesz mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty niż polemizowanie z Tobą. Już nie odpisuj naprawdę to nie ma sensu, no chyba , że bardzo chcesz .

neuutralna

przez przypadek wysłałam dwa razy bo nie widziałam , że się wysłało.

neuutralna

oj, nic się nie stało. też mi zdarzyło dziś wysłać post tej samej treści dwa razy.
laleczko, niby na czym się nie znam ? sprecyzuj proszę. a wypowiadać się mogę, bo mam do tego prawo. najmądrzejsza w świecie nie jestem, ale wnioskując po Twoich wcześniejszych wypowiedziach, śmiem twierdzić, że bez wątpienia przerastam Cię inteligencją. a już na pewną w czytaniu ze rozumieniem. najpierw "prostaczka", a teraz "polemizować". no ładnie, ładnie. jestem pod wrażeniem. ;)
jak chcesz to nie odpowiadaj. czy ja Cię o to proszę ? wierz mi, nie będę płakać jeśli ten post pozostanie bez odpowiedzi. jak chcesz, to odpisz. jak nie, to nie. każdy ma wolną wolę, nie ?

;*

isobel

Miłego dnia :*

neuutralna

Tobie też kochana ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones