Neil JordanI

7,4
1 211 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Neil Jordan

Pocieszyłam się serialem ,,Wikingowie" Ale tęsknie za Borgiami! Musi być czwarty sezon..Skoro
zaczęli to powinni doprowadzić to do końca. Ten pomysł z 2 godzinnym filmem telewizyjnym był
świetny,powinni to zrealizować. Neil Jordan jest bardzo dobrym reżyserem i stworzył naprawdę coś
wspaniałego.

fankajohnnego

Opublikował scenariusz tego filmu, który miał być końcówką Borgiów. Chciałam to przeczytać, ale jak zobaczyłam opinie, to ucieszyłam się, że jednak tego nie nakręcił. Zupełnie jakby uparł się, by za wszelką cenę spłycić i zepsuć postacie, które tak świetnie wykreował. Już lepsze jest to otwarte zakończenie.

Lena_Xxx

4 sezon Rodziny wymaga geniuszu Jordana oraz świeżej krwi scenarzystów. Też się cieszę, że nie nakręcił kolejnej transzy. Przeraża mnie perspektywa "Apokalipsy" Borgiów. Sezon 1 a zwłaszcza 2 to prawdziwe perelki- serialowe arcydzieła.

fankajohnnego

zależy czy oceniasz jego możliwości czy chęć trzymania się historii, bo serial mocno zbacza z ram historii Włoch XV wiecznych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones