Neil Patrick Harris

8,1
22 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris
lew890

PRZEDE WSZYSTKIM - 1. Za 1000 głosów, które dają średnią powyżej 9.

Potem
2. Świetna mimika, gestykulacja, dykcja i poczucie humoru w How I Met Your Mother. (w sumie nie tylko tam)
3. Wszechstronny talent: dobry aktor, dobry piosenkarz, dobry komik.
4. Wyróżniająca się postać.
5. Aktor młodego pokolenia, który ma szanse dużo osiągnąć, (moje zdanie)

i na koniec
6. Po to, żeby denerwować użytkowników Filmwebu, którzy ranking traktują bardzo poważnie,
7. Podobne do punktu 4, z tymże, dla osób widzących młodego aktora który wygrywa w rankingu z dojrzałymi starymi aktorami, lub tymi krórzy umarli. Tu widzę wyraźna dezaprobatę spowodowaną wyprzedzanie Marlona Brando ^^. (oczywiście traktuj to luźno, nie próbuje Cie obrazić).
8. Żeby dać idiotom, możliwość oceniania osoby której nie poznają. W końcu po coś ocena 1 musi być.

To takie proste.
Pozdrawiam. :)

Sined

ps. Może troszkę się zagolopowalem z tym młodym pokoleniem, ale 37 lat to może być dopiero początek wysmienitej kariery, a Neil predyspozycje ma jak mało kto.

Sined

takich aktorów jest wielu. wg mnie również jego 5. miejsce to spore nadużycie, bo zabłysnął jedną rolą. ale to moje zdanie...:)

babariba

podaj mi chociaz jednego ;)

lew890

A ja go kojarzę tylko z jednego serialu Jak Poznałem Waszą Matkę i tyle na temat, a jeżeli chodzi o miejsce to również uważam, że to lekka przesada ale skoro ma tyle głosów to coś musi w tym być.

lelajza

No widzisz, a ja nie kojarzę go znikąd, stąd to moje pytanie.
Szkoda, że w rankingu aktorskim jest coraz więcej takich gwiazdeczek, których nie kojarzę i to chyba wcale nie o mojej wiedzy filmowej źle świadczy...

lew890

no fakt ja też nie mam bladego pojęcia kto to jest, widzę że oglądałam z nim pare produkcji ale zupełnie nie utknął mi w pamięci.
niesamowite że kolejna osoba z rankinku której nie znam i jak się okazuje tylko z nazwiska jest dopiero na 45 miejscu...
a może obrońcy NPH podadzą jakieś filmy które warto z nim obejrzeć??? Sined??? bedę wdzięczna;)

medb3

Oglądnij kilka odcinków How I met your mother. Wystarczy, żeby zapadł ci w pamięci na dłuuugo ;)

Sined

ok zwracam honor - zobaczyłam parę odc i nie powiem żeby mi się nie spodobał;) mimo to jeden serial ze świetną rolą to za mało na miejsce 5 ale jak widzę dzięki życzliwym już spadł na łeb na szyję...
a może polecisz jakąś pełnometrażówkę gdzie pokazał co potrafi???

medb3

Jest w rankingu na 20 miejscu, a Hugh Laurie na 12, który też się wybił jedną rolą w serialu :) Co nie zmienia faktu, że obaj zagrali idealnie ;)

Vanjaa

Porównaj sobie oglądalność i liczbę głosów na obu panów i stanie się jasne, czemu Hugh Laurie ma stałą pozycję w top, a ten Harris trafił tu raczej przez przypadek, bo przekroczył te 1000 głosów.

lew890

To, że nie znasz Harris raczej żle świadczy o twojej wiedzy filmowej.
Jeden serial to za mało na pierwsze miejsce? - policz sobie:
Ile jest sezonów?
Ile Jest odcinków?
I przyjmijmy, ze średnio w każdym odcinku zagrał 7 minut
To nam daje ok. 730 minut, czyli ok. 12 godz.
12 godz. - to jakieś 6 filmów.
Dla mnie to wystarczający argument, aby znalazł się w pierwszej dziesiątce.
A tak na marginesie - mam wrażenie, że znowu mam do czynienia z osobą, która wielbi aktora za jeden film.

Mathias_13cool

"To, że nie znasz Harris raczej żle świadczy o twojej wiedzy filmowej. "
A widziałeś go w jakimś filmie? Bo ja myślałem, że to aktor serialowy, w dodatku średnio ambitnego serialu.

lew890

Wystarczy spojrzeć na jego filmografię dostępną tu na stronie... a NPH jest szalenie zdolnym aktorem. Kto pamięta "Doogiego Howsera" ten wie, że od początku znakomicie się zapowiadał. Wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto; znakomicie gra, świetnie śpiewa, ma niesamowite poczucie humoru i dystans do siebie.

lew890

Poniewaz ten czlowiek jest swietny :) potrafi stworzyc niezapomniane kreacje chociazby te w Jak poznalem wasza matke :)

Alicja_kosmitka

Ja powiem tak: uwielbiam Harrisa (jako aktora-zeby nie bylo), ale nie kazdemu jest dane byc Marlonem Brando.
Oprócz niezwykłych umiejętnosci Neila potrzebne sa inne rzeczy chociazby pieniadze no i badzmy szczerzy on ma 37 lat, za wiele to juz nie osiagnie...

Mimo wszystko ja go daza wielka sympatia, a HIMYM-how i met your mother uwazam czekajcie na to zebym powiedzial NAJLEPSZY SERIAL WSZECHCZASOW.
Nie boje sie uzyc tego stwierdzenia bo naprawde jest to serial kompletny: wszystko tam pasuje idealnie chociazby aktorzy dopasowani do swoich rol :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones