Neil Patrick Harris

8,1
22 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris
huzar186

Nie Barney tylko Neil i po co założyłeś ten temat, skoro jest już kilka dla osób zainteresowanych jego orientacją seksualną?

Gabrielle_de_Lioncourt

żeby zobaczyć mroczny awatar i jak się denerujesz bo wyraźnie masz jakiś problem, poza tym nie zwróciłem uwagi

huzar186

Nie, nie mam problemu, po prostu nie widzę sensu zaśmiecania forum kolejnym, takim samym, tematem. Większe "ale" miałabym do Twojej ignorancji w kwestii interpunkcji.

Gabrielle_de_Lioncourt

to nie miej, mroku

huzar186

"mroku"?
buahahahaahahahaha

Othyim_Lunarsa

tez mnie śmieszy że ktoś ogląda filmy o wampierzach , wierzy w ciemne moce , ale trudno taki czas że mongolstwo jest tolerowane i nie komentuj już proszę bo mam inne ważniejsze rzeczy niż sprzeczka z dwoma tajemczymi czarnymi gimnazjalstami wierzącymi w trole

huzar186

nie wierzę w trolle bo musiałabym uwierzyć w istnienie kogoś tak ograniczonego jak twoja osoba. Koniec.

huzar186

i proszę, stosuj interpunkcję w swoich wypowiedziach, bo to aż razi i wypowiedź nabiera charakteru jeszcze większego bełkotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones