Neil Patrick Harris

8,1
22 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

<Postanowiłam napisać coś o Neil'u Patrick'u Harrisie, bo ten brak komentarzy jest po prostu przytłaczający ;]>
--- Hmm.... Myślałam, że odkryłam go dzięki How I Met Your Mother [Postać Barney'a/Swarley'a ;) po prostu wymiata] , a tu proszę - okazuje się, że miałam okazję widzieć go już w paru produkcjach... Chyba będzie trzeba odświeżyć sobie pamięć o niektórych filmach... ;) Swoją drogą to, w której scenie grał w Harold and Kumar Go To White Caste?

Ganja

w "Harold i Kumar..." grał samego siebie. Był autostopowiczem, którego spotkali w lesie i który był tak miły i ukradł im samochód:] o ile dobrze pamiętam...

Neczka

A tak - już kojarzę. Wiedziałam, że skądś znam jego imię, no i twarz :) Hehe - W Haroldzie i Kumarze też wymiatał ;)

Ganja

ja raczej pamietam go z serialu gdzie gral nadwyraz mlodego lekarza... tez komediowa produkcja... ale wtedy byl mlodziutki...

Ganja

Doogie Howser Rulezzz Dogie byl najlepszy potem te wszytskie filmy ktore byly robione dla TV :)))) Miodzio ... jak urosl to nie gral w niczym tak fajnym :)

marleyy

A pamieta ktos taki serial animowany dla doroslej widowni jak "Capitol Critters"/"Max i szczurza ferajna"?
Neil gral tam glowna role,czyli Maxa,i wedlug mnie to jedna z najlepszych rol dubbingowych jakie znam,gosc wlozyl tam cale serce i ogromna dawke emocji...efekt wbil mnie w fotel jak ostatnio znalazlem odcinki.Jak glowny bohater placze to serio czuc jego smutek,jak przedawkuje dragi i wola slabym glosem o pomoc to nie trzeba sie nawet wczuwac zeby zrozumiec przekaz.Swietna rola.

No a Doogie to klasa sama w sobie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones