Neil Patrick Harris

8,1
22 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris przypomina z wyglądu jak i ze sposobu grania, polskiego aktora i komika Cezarego Pazure. Zwróciłam na to uwagę podczas,gdy natrafiłam gdzieś w Tv na naszego rodaka podczas występu na żywo. Mają bardzo podobną mimikę twarzy, na niektórych zdjęciach jak je porównać to wyglądają identycznie.

Flo_W

też to zauważyłam, nie tylko ich styl i mimika są podobne, mają prawie identyczne twarze!

Flo_W

Czarek Pazura to moje pierwsze skojarzenie po tym jak obejrzałam pierwszy odc How I met your mother :). Bardzo podobni :)

Flo_W

Ja też jak oglądałam pierwszy raz Smerfy to pomyślałam od razu że jest niemal identyczny jak Cezary . :d

Flo_W

sam nie zauważyłem, ale teraz jak to przeczytałem i się zastanawiam, to masz rację! wygląd tak, w pewnych aspektach, a granie też, jeśli weźmiemy pod uwagę grę w rolach komediowych - bogata mimika, dużo też energicznego grania całym ciałem, zmiana tonacji... staram się brzmieć mądrze chociaż jestem tylko szarym konsumentem... tak czy siak podobieństwo jest :P

zamoy

mi też się jakoś kojarzył zawsze ;D

Flo_W

Moja mama to samo powiedziała. I ma rację:) Ciekawe czy Cezary widział go na ekranie:)

Flo_W

zgadzam się w 100%

Flo_W

no coś w tym jest:)

Flo_W

Tak, dokładnie! a myślałam, że tylko ja na to zwróciłam uwagę :) świetnie gra w HIMYM :))) P.S Uwielbiam Cezarego Pazurę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones