Neil Patrick Harris

8,1
22 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Moim zdaniem bez tego aktora, serial How I Met Your Mother nie miał by takiego klimatu jaki posiada.

deramos

jeśli powiem, że jeden z najlepszych aktorów komediowych (a nie idiotów) to będzie za mało!!! UWIELBIAM Go!
Świetny aktor, a wykreowana przez Niego postać w HIMYM jest po prostu LEGEN- poczekaj chwilę - DARNA!!!!!!!! :)

ewangeli

Oj tak. Jego mimika, gra, teksty (brawa dla scenarzystów). Geniusz :D

vanilla_sky85

Gdyby nie on HIMYM byłby przeciętnym serialem, tak na prawdę jego postać trzyma ten serial "przy życiu"

deramos

Barney to moja ulubiona postać w tym serialu. Przypomina mi Chandlera z "Przyjaciół" ze względu na riposty i poczucie humory. Nawet trochę przypomina mi również Joe'ya, ponieważ lubi powtarzać kwestię "It's gonna be Legandary" a Joe'y "How you doin"

deramos

Pewnie, że tak. Ja dopiero po obejrzeniu 4 sezonu przeczytałem iż jest on gejem, i byłem po wrażeniem, że osoba homoseksualna może tak wspaniale grać rolę kobieciarza. Jednym słowem Świetny Aktor.

deramos

HIMYM bez niego nie było by nawet przeciętne. Zaryzykuję stwierdzenia, że co drugi widz, ogląda ten serial dla postaci Barneya.

Tak samo sprawa wygląda z Teorią wielkiego podrywu, oglądaną dla Scheldona :]

KinoManiack

zgadzam się w 100 % bez niego bym nie odlądałam HIMYM .;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones