Neil Patrick Harris

8,0
22 530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Nie lubię gejów! Ale, tak czasem, to aż trudno...ich nie lubić. Neil, Graham z MPFC, kurde, mimo moich konserwatywnych poglądów nie potrafię ich źle ocenić. Świetni ludzie, utalentowani. Są, no może jeden z nich był ludźmi wybitnymi w swoim fachu.

A może, to tylko ta medialna propaganda tak na mnie działa?

Co powiecie? Jaki jest Wasz stosunek do, zwłaszcza z poglądami zbliżonymi do moich?

diabolvs

Sam przeczytaj co napisałeś i wyciągnij wnioski. To zabrzmiało trochę jak: "Ojej! Jacy fajni ludzie, ale tak dla zasady muszę ich nie lubić bo są innej orientacji".
Skoro są świetni to dlaczego by ich nie lubić? Rozumiem, jeśli by byli jakimiś kryminalistami, robili cokolwiek co jest moralnie złe (pomijam patrzenie kościoła) ale nie, oni po prostu kochają kogo chcą. Więc dalej, osądźmy ich poprzez ten pryzmat. Tak jakbyśmy mieli prawo do tego...

diabolvs

Do homoseksualistów nic nie mam. Szanuję człowieka, który mnie szanuje. Pewnie, zdziwiłbym się ile osób wokół, które nas otaczają są odmiennej orientacji. Kiedyś znajomy gej koleżanki na imprezie podwalał się do każdego, było trochę niezręcznie, owszem byłem zły, ale wiele osób jak wypije to rżnie głupa.

diabolvs

To tak jakbyś napisał: "Nie lubię leworęcznych..." albo "Nie lubię rudych" lub "piegowatych", to są wszystko mniejszości, których człowiek nie wybiera.
A tak na marginesie: Neil Patrick Harris jest bardzo dobrym aktorem bez względu na orientację seksualną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones