Neil Patrick Harris

8,0
22 530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Bardzo szanuje wszystkich aktorów, którzy są w rankingu wyżej niż Patrick. Nie mienia to jednak faktu, że z trudem znoszę, iż jest dopiero 78 :(
Niektórzy z wyżej wymienionych aktorów są mniej utalentowani, mniej znani, mniej nagradzani, występowali w mniejszej ilości filmów, a podobno są "lepsi". Jako przykład mogę wymienić (także drogiego mi) Jima, który gra doktora Sheldona Coopera w serialu komediowym Big Bang Theory. Moim zdaniem nie jest wyjątkowy a znajduje się na około 65 miejscu. Czy zgadzacie się ze mną, że Neil zasługuje na więcej? Jeśl tak to dajcie mu trochę gwiazdek! Nic Wam nie zaszkodzi :D

_mucha

To działa w dwie strony. Neman, Beck, Bridges to znacznie lepsi aktorzy, a ulokowani są niżej.

_mucha

Ja nie mogę znieść Iana Somerhaldera. Oczywiście jak wieele dziewczyn uważam, że jest nieziemsko przystojny, ale nie jest znowu niesamowitym aktorem żeby być 60... i tak dobrze, bo o ile dobrze pamiętam był 30-któryś.. Ale jeśli o panów chodzi to początek rankingu jest w miarę sprawiedliwy.. gorzej u pań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones