Neil Patrick Harris

8,1
22 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

... umówmy się, że nie oceniacie tu postaci którą gra, a jego umiejętności
aktorskie -_-' W ogóle mało który aktor serialowy zasługuje na bycie w top
100 (przecież w świecie filmu serial to druga liga).

Victor_Fw

Właśnie, że jest dobrym aktorem.
I chyba masz jakieś problemy z czytaniem bo serialowym aktorem jest tak samo jak filmowym. ;pp

LoveKiller

Wybacz , ale jeżeli dla Ciebie "tasiemiec" jest tym samym co np. film kinowy to nie mam więcej pytań .

Victor_Fw

bardzo mnie ciekawi kto w takim razie zasługuje na bycie w top 100.

Victor_Fw

zapraszam na strone Johna Melendeza. Tam napisz moralizującą notę kto sie nadaje na top ^^

Victor_Fw

No przecież grał w filmach. I nie wiem o co ci chodzi, skoro NPH jest bardzo dobry w tym co robi, czy w serialu, czy w filmach,a nawet w wstawkach muzycznych. A to, że potrafił tak doskonale ukryć swoją orientację (w rolach granych przez siebie - serio ostatnia osoba na tej planecie, którą bym podejrzewał o homoseksualizm!) tylko wpływa dobrze na ocenę jego gry.
Jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, mam nadzieję, że jeszcze nas zaskoczy.

VaeSapiens

No według mnie powinien być przed Alem Pacino, jest tak super. Ludzie nie porównujcie jednej dobrej roli w sitcomie do wieloletniej kariery filmowej. Owszem NPH wystąpił w jakichś tam filmach, lecz nie łudźmy się to były raczej produkcje klasy B i C

Victor_Fw

Tekst' umówmy się że... " mnie rozwalił. Więc umówmy się, że nie będziesz czepiać się tego jak kto ocenia jego grę, ktoś obejrzał 3 dobre filmy z nim i ocenił go za grę w 3 filmach, ktoś obejrzał jakiś serial z nim ocenił go po występie w tym serialu. Nie masz prawa mówić ludziom jak mają go oceniać. Wytłumacz mi jakim cudem w top 10 (!) jest Ryan Gosling. Obejrzałem z nim kilka filmów, naprawdę dobrych filmów, ale nie zasługuje moim zdaniem na top 10, podobnie jak kilku innych którzy znajdują się w czołówce.

KasekG

Nic dodać, nic ująć!

Victor_Fw

A ja tam będę oceniał według własnych kryteriów i, mówiąc bez ogródek, wali mnie, czy komuś one pasują, czy nie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones