Nelly Furtado

Nelly Kim Neto Furtado

6,6
40 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nelly Furtado

gorsza muzyka??

użytkownik usunięty

Zawsze uwielbiałam Nelly Furtado, ale jej najnowsze piosenki.. moim zdaniem są w innym stylu, który nie bardzo przypadł mi do gustu. Wolałam dawną Nelly...

Hehe - doskonale Cie rozumiem. Ja tez wolalem jak eksperymentowala z folkiem. Teraz chce za bardzo spodobac sie fanom hip hopu. Moze pozniej wroci do swojego stylu. Ale wiesz, posluchaj piosenki "Te busque" - cos czuje, ze Ci sie spodoba :D Pozdrowka!!

Nikko

teraz jak o sobie przypomniala swiatu nową płyta zrobiłam sobie wycieczke do jej dawnych utworow z dwoch poprzednich longplayów i uwazam ze sa o niebo lepsze od tych teraz. z tych które spiraciłam z nowej tak naprawde zadna mnie nie powala na kolana. co do 'te busque' jest stosunkowo najlepsze. ale wokal juanesa wogle mnie nie pociaga ^^ ale zwrotki w wykonaniu nelly sa ladne. nowa plyta jest bardzo przecietna. 'stara' nelly byla o wiele wiele lepsza.

Racja.
Kiedyś niby kochała folk, promowała kulturę, jej piosenki były wesołe...
A teraz? Zrobiła to, co będzie się sprzedawać, ale nie będzie najlepsze :/. Zawiodłam się, bo w moich oczach ona się po prostu "zeszmaciła"...

sandrula

Zeszmacila to chyba za ostre slowo...
Bo owszem wczesniej miala inny styl i byla naturalna, bardziej prawdziwa, taka inna...
Ja wczesniej za nia nie przepadalam, bo to nie moja muzyka. Teraz co innego, bardzo podoba mi sie "Loose", bo lubie takie brzmienia, w szczegolnosci r&b ;)
Tak, czy inaczej, jestem absolutnie pewna, ze gdyby nie Timbaland Nelly nie wyplynelaby na szersze wody. Parzcie na Justina Timberlake'a. Takze zmienil styl, przerzucajac sie na r&b i jak dla mnie im obu wyszlo to na dobre. Dlaczego? Bo Timbaland jest genialnym producentem. Jego bity sa niesamowite, oryginalne, maja w sobie swiezosc i wnosza cos nowego. I fakt jest taki, ze to wlasnie Timbaland wplywa na brzmienie artystow...Wspolpracowal juz z masa artystow, poczawszy od Kelis, Destiny's Child, Jay-Z, Justin Timberlake, Ludacris, Nelly Furtado, The Pussycat Dolls, itd. Pomogl zaistniec Missy Elliot. Ale przede wszystkim tworzyl niesamowity duet z Aaliyah. Sam przyznal, ze Aaliyah byla najbardziej niezwykla osoba, jaka kiedykolwiek spotkal. Szczerze powiedziawszy, to Ona pomogla mu zaistniec. Po Jej smierci raczej nie bylo o nim slychac, dopiero obecnie mamy takie jakby trio: Timbaland - Nelly - Justin xD Jednak to juz nie to samo. Ja zawsze bede pamietac Timbalanda z Aaliayh i Missy Elliot...

W 100% zgadzam się z przedmówcą :) A Nelly..Lubiłam ją "starą" , ale jej nowe piosenki też mi się podobają :) po prostu ma świetny głos, który mnie przekonuje do niej :)

just_me_4

a ja kocham nowa Nelly bo zrobila bardzo ambitna plyte

Uwielbiałam Nelly Furtado z płyty "Whoa! Nelly" i "Folklore" .... ale kocham też nową z płyty "Loose" !! =D Zaimponowała mi odwagą do zmiany stylu. Nie boi sie eksperymentować, próbować nowych rzeczy i dawać nam ich próbkę. Uważam ze zmiana wyszła jej na dobre. Bardzo dobrze ze nie zakorzeniła sie na stałe w jednym gatunku tylko poszerza horyzonty, odkrywa nowe możliwości muzyki i swojego głosu. Może rozczarowała cześć swoich fanów, ale pokazała nam ze nie boi sie wyzwań i zmian. Jej nowa płyta jest oryginalna, ciekawa i zaskakująca. A to jest własnie to czego brakuje u wiekszości dzisiejszych wykonawców wszelkiego rodzaju muzyki - oryginaloności. Chciałabym zauwazyc ze Nelly nie calkiem też pozostawiła starych fanów na lodzie. Jest pare utworow na płytce "Loose" , które powinny ich zainteresować. Ja osobiście jestem zadowolona i optymistycznie patrze na jej dalsze ruchy. To samo polecam zatwardziałym fanom starej Nelly, by spróbowali chociaz odkryć pozytywy w nowym obliczu artystki zamiast tylko ją bluzgać i oskarżać o poddanie sie presji otoczenia i ówczesnej mody sceny muzycznej :)

Pozdrawiam :)

Mnie natomiast troche odchodząc od tematu rozbił fragment z jakiegoś programu muzycznego.Cytat,,z sukienki w groszki do gwiazdy popu''.A tak na temat-moim zdaniem np,,turn off the light'' jest lepsze od np,,Say it right''

racja. też wole nelly z plyt "whoa, nelly" i "folklore" miałą tam swój styl i to było fajne :D

chyba każda jej płyta jest inna, następna ma być bardziej rockowa...

smerfetka

następna to ma być całkowicie po portugalsku...

snakeros2225

Teraz tez ma swoj styl:)wczesniejsze kawalki miala rowniez fajne jednak 'obecna' Nelly strasznie mi przypadla do gustu.Mimo,ze nie jestem jej wielka fanka,ktora sledzi jej kariere od poczatku itp. przyznac musze,ze jest rewelacyjna wokalistka,Pozdrawiam!;)

Pistacia

no cóż mi się spodobała dopiero teraz, a z kolei dostaje cięgi od starszych fanów ;) ale jej nowa płyta jest prześwietna...

Nelly kiedyś miała swój oryginalny styl, nie tylko jeśli chodzi o muzykę. Teraz upodobniła się do dziesiątek popowych piosenkarek, co spowodowało, że zyskała masowego odbiorcę, ale z pewnością straciła trochę w oczach wielu fanów śledzących jej karierę od pierwszej płyty... Szkoda.

Nelly zrobiła taką płytę, która pozwoliłaby jej zarobić więcej pieniędzy. Wiadomo, że masy raczej nie studiują fizyki kwantowej i muzyki klasycznej, a tylko na masach zarabia się naprawdę dużo kasy. Podobno na następnej płycie ma być sobą. Jeśli więc to przejściowy spadek formy, to nie potępiam jej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones