Nestor Carbonell

Nestor Gaston Carbonell

7,7
6 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nestor Carbonell

Od razu kiedy po raz pierwszy pojawił się w Zagubionych w odcinku "Not In Portland" wiedziałam że ten koleś trochę namiesza :P Mam nadzieję, że dostaniemy więcej scen z Richardem w IV sezonie, po cichu liczę na flashbacki :D No i to przenikliwe spojrzenie...

izzzzza

Tak, on ma cudne oczy, nieprawdaż? ;)

paulazet

Prawda :D I też mam nadzieje, że bedzie o nim wiecej w V serii, bo w IV to tak jakoś mało go było. Ach, ten Richard :*

Wiedzma_5

wystąpi w bodajże 9 odcinkach 5 serii:) dobre jest też to, że ma podpisany kontrakt do 6 sezonu. W sumie może wtedy wreszcie dostanie pełny angaż, ale z drugiej strony takie epizodyczne wystąpienia sprawiają, że jest bardziej tajemniczy...po za tym świetny aktor, który moim zdaniem jeszcze nie pokazał swoich możliwości:)

użytkownik usunięty
dragonslave

Alpert powinien moim zdaniem dostać 'swój' odcinek, ale jak wiemy od 5 sezonu nie będzie już flashbacków ani flashforwardów niby... No ale cieszmy się z tego co mamy czyli z epizodycznych pojawień się Nestora w Zagubionych :))

Z tego co wiem w szóstym sezonie ma mieć swój własny odcinek 9
"Ab aeterno"

franka_94

No i dostał, swoją drogą, zdaje się, że wyłączając odcinki finałowe, Ab Aeterno to będzie najlepszy odcinek 6 sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones