Ni NiII

8,2
618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ni Ni

Nigdy jakoś nie przepadałem za urodą Azjatek, ale ona we "Flowers of War" robi przeogromne wrażenie

Pauleta

nooo dokładnie. Skubana przyciąga urodą.

DarkBartek

typowo :)

Pauleta

Ciekawe gdzie z tymi Azjatkami obcowales. Wietnamki przyjezdzajace do Polski sa tak samo reprezentatywne dla ogolu Wietnamek, jak polscy robotnicy bez wyksztalcenia pracujacy w Szkocji sa reprezentatywni dla ogolu Polakow.

Azjatek na antypodach poznalem multum. W centrach duzych miast Azjatow jest jakby wiecej niz bialych. Masz wiec szeroki przekroj spoleczny, od ludzi z nizin, prostych, slabo wyksztalconych, po studentki z kierunkow humanistycznych i artystycznych. Roznica w fizjonomii gigantyczna. Spotkalem Azjatki o urodzie, ktora zatykala dech w piersiach. Przepiekne, przesliczne i zjawiskowe. Ale spotkalem tez azjatyckie proste robotnice, mocno zbudowane, o twarzy buldoga. Albo niepozorne szare myszki o niespecjalnie zachwycajacej cerze sprzedajace chinszczyzne w zapyzialych knajpkach.

Dlatego pytam, o ktorych Azjatkach Ty rozprawiasz, mowiac, ze nie gustujesz.

Ta aktorka rzeczywiscie sliczna, ale widzialem w swoim zyciu rownie piekne Tajwanki, Chinki, Koreanki czy nawet Japonki.

per333

Ale się zbulwersowałeś. Odnosiłem się bardziej do Azjatek-aktorek-modelek-celebrytek, tych przy których większość pieje z zachwytu, mówiąc że Azjatki są piękne, a ja patrząc na nie wzruszałem ramionami, nie podoba mi się uroda azjatycka, jest jednak parę wyjątków, jak powyższa Ni Ni.
Co do Azjatek z prawdziwego życia, to spotykałem te bardziej przeciętne, bądź ładne, ciężko określić skoro nie przyciąga mnie taka uroda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
per333

jako osoba mieszkajaca na codzien w azji a urodzona w europie uwazam twoj bulwers za smieszny. Moze ty przezyles szok bo mieszkales na jakiejs wsi ale wiekszosc europejczykow dobrze wie jak ladne moga byc azjatki. Mamy 21 wiek ^^
poza tym azjaci ze wschodu (jap, kr, ch) stanowia naliczniejsza rase na swiecie. A ty referujesz do nich jak do mniejszosci

u azjatow jest tyle samo brzydkich osob co u rasy bialej
reszta to kwestia gustu

Shinichi

Zupelnie zle mnie zrozumiales i zupelnie bledne wnioski wyciagnales. Byc moze masz po prostu sklonnosc do ciaglego mylenia sie. Zacznijmy od tego, ze pochodze ze wsi o nazwie Warszawa. Reszta twojego wywodu jest rownie trafna ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
per333

nie rozumiem o co ci chodzi, warszawa to zapyziala dziura w porownaniu z innymi europejskimi miastami nie mowiac juz o nie-europejskich. ty za to zaprezentowales na razie tylko polskie zacofanie piszac jakim szokiem bylo dla ciebie zobaczenie ladnej azjatki. I zasugerowales ze autor widzi tylko te ze straganow.
ludzie maja telewizory i komputery juz od dziesiatek lat! ==
To ze ktos nie lubi urody azjatek to nie znaczy ze ich nie widzial wystarczajaco. Znam wielu obcokrajowcow ktorzy tu zyja i preferuja biale kobiety od azjatek. nie mowiac juz o ilosci azjatow ktorzy tak preferuja~
To tylko kwestia gustu........

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
per333

Nie jestem ze wsi i nie uwazam sie za intelektualnego wiesniaka ^^ Pierwszy raz w zyciu uslyszalem ze jestem zasciankowy, zakompleksiony i "bije ode mnie wiesniactwem"
I napisal to jakis nic nie znaczacy losowy chlopek z internetu. Ktory nie ma pojecia kim jestem
Po prostu stwierdzilem ze masz jakas srednowieczna mentalnosc, bo taka jest prawda
Po tym poscie moge tez stwierdzic ze masz klopoty z glowa. Zadzrosc czy leczenie kompleksow w sieci? Piszesz o moim braku kultury a wyrazasz sie jak troglodyta. Nie mam zamiaru odpisywac wiec daj sobie spokoj
Jestes jednym z powodow dlaczego filmweb jest jedyna polska strona jaka w ogole odwiedzam

Shinichi

Chlopcze, od wszystkich twoich postow bije kompleksami czlowieka, ktory na sile musi sie dowartosciowac. Nie jestes w stanie tego ukryc. W tobie jest tyle "swiatowca" i czlowieka z klasa ile w Andrzeju Lepperze. Jak ktos jest burakiem, to niezaleznie od tego gdzie zamieszka, czy jak sie ubierze, burakiem pozostanie, bo to jest kwestia kulturowo-mentalna. Tak zostales uksztaltowany i niewiele jestes w stanie na to poradzic.
Nie wiem z jakiego srodowiska wywodzisz sie ty i twoja rodzina, ale ciezko nie zauwazyc, ze jestes po prostu czlowiekiem prostaczkowatym. Takim uosobieniem "polaczka", ktory nie umie sie zachowac, ktory stwarza jakies wydumane konflikty i jak kazdy wiesniak imputuje ludziom, ze tez ze wsi sie wywodza. Trafiles jak kula w plot, bo ja na wsi nie mam nawet zadnej rodziny. Ale to nie ma wiekszego znaczenia, bo gdybym mial z pewnoscia bym sie tego nie wstydzil. Ty sie natomiast tak bardzo wstydzisz swojego wiesniackiego dziedzictwa, ze starasz sie od niego odciac poprzez negowanie, poprzez wypieranie sie i poprzez wytykanie podobnego pochodzenia innym. To jest po prostu zalosne. Zapewne wstydzisz sie tez tego, ze pochodzisz z Polski i ze twoi rodzice sa Polakami. I ty sie uwazasz za czlowieka z klasa, czlowieka na poziomie? Jestes, jak to sie mowi w pewnym srodowisku, klasyczna miernota.



per333

HAHAHH czlowieku ja mam
19 lat
i mam na ciebie gleboko wyiebane
Nie wstydze sie bycia polakiem i nigdy w zyciu sie tego nie wyparlem
Napisalem ze brzmisz jak wiesniak BO TO PRAWDA!!! Brzmisz jak ktos kto uzyskal dstep do internetu tydzien temu i dopiero teraz zaczyna odkrywac zycie po za granicami jego farmy
WARSZAWA TO WIOCHA I WIE TO KAZDY KTO TAM BYL.
Wydaje mi sie ze jestes po 40 i czujesz sie niepotrzebny.
I masz problem z glowa
Czekam na kolejna dawke taniej psychologii od internetowego glupka
Tylko nie popluj za bardzo monitora ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Shinichi

Chlopcze, przeciez nieustannie sie osmieszasz i kompletnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oznajmiasz, ze nie bedziesz mi odpisywac po czym dostajesz forumowego ataku szalu. Moze ty jestes uposledzony umyslowo?

per333

Oh nie chce sie z toba klocic.
Dziwisz sie ze cie nazwalem wiesniakiem i nazywasz mnie zakompleksionym
A to ty zalozyles z gory ze OP nigdy nie widzial azjatek poza straganami. (i tez dlatego obrazilem cie w tamten sposob)
To bylo naprawde glupie i swiadczy o twojej ulomnosci!!
Co do bycia polakiem, nie wstydze sie tego. Nie mam tez jakichs wiezow z tym krajem, po prostu cala moja rodzina pochodzi z polski i tam sie wychowalem.
Ciesze sie ze nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia bo musialbym sie wstydzic za polakow np takich jak ty
Ktorzy mentalnie siedza jeszcze w bloku komunistycznym
i tak mysle ze jestes zwyklym trollem

Shinichi

Chlopcze, jestes wiesniakiem, nie zmienisz tego. To tkwi w twojej glowie. Moze zamieszkac w bogatej dzielnicy w Mexico City, albo na przemiesciach Kuala Lumpur, ale zawsze sloma ci z butow bedzie wystawac. Poza tym zastanawiam sie czy nie masz jakiegos stopnia niedorozwoju intelektualnego. Piszesz jak polmozg. Nie nazwe cie trolle, bo trolle zwykle maja jakis poziom swiadomosci, ty natomiast robisz z siebie idiote i nie zdajesz sobie z tego sprawy.
To, ze mnie nazwales wiesniakiem, albo byles przekonany, ze pochodze z prowincji nie ma wiekszego znaczenia, bo osoby uposledzone umyslowo maja jedna zabawna przypadlosc - we wszystkim sie myla. I ty tu jestes swietnym przykladem.

19 lat powiadasz? Jestes wiec niedojrzalym, zakompleksionym, zadziwiajajaco malo inteligentnym mlodym czlowiekiem, ktory uwaza, ze ma klase, ze jest dobrze wychowany, ze prezentuje wysoka kulture i ze jest "swiatowcem", cokolwiek by to mialo znaczyc :D
Smieszne? Sam ocen.

per333

sigh czyli jednak troll... po prostu cie zignoruje, nie bedziesz mi psul wchodzenia na filmweb wiesniaku z Warwsiawy
Powodzenia w twoim malym zyciu Kappa

Shinichi

Przeciez juz sie zegnales, biedny zakompleksiony czlowieku.
Napisales do mnie nastepujace slowa:

"Nie mam zamiaru odpisywac".

Po czym wpadles w forumowa furie :D
Czyzbys naprawde byl osoba niedorozwinieta? Tylko uposledzeni sa w az takim stopniu niekonsekwentni. Poza tym piszesz jak polanalfabeta, co potwierdza to przypuszczenie. Ludzie prezentujacy wiesniacka kulture, pochodzacy z wiejskiego srodowiska, maja bardzo przedziwne obyczaje. Trudno nie zauwazyc, ze mamy tu z kims takim do czynienia. W koncu nie pochwaliles sie z jakiej metropolii ty i twoja rodzina pochodzicie. Twoje posty sa tak debilne w swojej istocie, ze az wrecz zabawne. Jestes tak potwornie ograniczony intelektualnie, wiejski kolego, ze az nie zdajesz sobie sprawy z faktu, ze robisz z siebie kompletnego buraczanego idiote. Po prostu nie rozumiesz co sie dzieje, nie wiesz o czym mowa, jak kazda osoba niedorozwinieta, uciekasz w jakis swoj hermetycznie zamkniety wyimaginowany swiat.
Dawno nie spotkalem osoby pelnoletniej, ktora manifestuje tak potezne kompleksy, czuje sie tak potwornie niedowartosciowana i bez watpienia ma niezwykle niskie poczucie wlasnej wartosci.

Shinichi

P.S. przezabawne jest tez inne zjawisko - czlowiek o niskiej kulturze, zle wychowany, prostaczkowaty mowi cos posrednio o byciu swiatowcem, o byciu czlowiekiem z klasa, o nalezeniu do wyzszych sfer. To tak jakby Andrzej Lepper oznajmil, ze ma maniery arystokratyczne. Smiechu nie byloby konca.

Dam ci rade, biedny Shinichi - jesli chcesz uchodzic za czlowieka dobrze wychowanego, czlowieka z klasa, czlowieka o ustabilizowanym poczuciu wlasnej wartosci, to nie dlub publicznie w nosie, nie puszczaj gazow, nie bekaj, czyli nie rob tego co metaforycznie uczyniles w tym watku, kompletnie sobie nie zdajac z tego sprawy. To jest jakis fenomen.

Powiem szczerze, ze to jest troche fascynujace. Probujesz innych przekonywac, ze jestes uporzadkowanym, kulturalnym, majacym szerokie horyzonty mezczyzna, ale kompletnie nie umiesz sie zachowywac tak, by inni tez tego rodzaju opinie o tobie wyniesli. Absolutnie rozbiegaja sie twoje aspiracje z twoimi mozliwosciami, zarowno w sensie kulturowym, jak i intelektualnym. Po prostu niezwykle. Andrzej Lepper wiedzial, ze nie zrobi drugiego Wersalu, przynajmniej stapal twardo po ziemi. Ciebie rodzina wywiozla ze wsi do jakiegos innego kraju i ty, jak kazdy zakompleksiony prowincjusz, zaczynasz sie stroic w piorka "swiatowca". To jest naprawde lekko zalosne, nie sadzisz? Jeszcze bym to rozumial, gdybys naprawde umial mentalnie wyzbyc sie swojego wiejskiego dziedzictwa. Ale kim pozostales, o tym mowia twoje zabawne i specyficzne posty :D

per333

Czytając Wasze wypowiedzi, momentami niezle się uśmiałam. Panowie po co te wyzwiska. Nie warto jest się dać sprowokować. To nie odpowiednie miejsce, ale niestety coraz częściej na filmwebie znajduję podobne wpisy. Ja takiemu jednemu nie dałam się wciągnąć w chorą wymianę zdań, normalnie mu odpisując, aż zrozumiał, że nie jestem z tej samej ligi co on.

per333

Nie ma to jak miłą rozmowa dwóch rodaków polaków

Shinichi

Znam wielu obcokrajowcow ktorzy tu zyja i preferuja biale kobiety od azjatek. nie mowiac juz o ilosci azjatow ktorzy tak preferuja~
To tylko kwestia gustu..

wielu obcokrajowcow preferuje białe?chyba ci go przyjechali ze swoimi zonami,bo ci którzy przylatuja tam na dłuzej ,single to wole azjatki(dlatego wybieraja ten kontynent)
i jeszcze azjaci preferuja białe ??wiecej jest takich niz obcokrajowców ???hahaha?to rzadkosc ,poza tym azjaci sa niesmiali, wstydza sie zagadac do białej, gdzie tak jest?? gdzie ty mieszkasz poza tym?

Shinichi

u azjatow jest tyle samo brzydkich osob co u rasy bialej

tak,tylko w azji ci ładni sa sztuczni po operacjach plastycznych i niestety ,te najładniejsze pracuja w showbusinessie a na ulicach same paszczury
dokuczasz koledze i wypominasz mu jakies głupoty co widział a co nie a sam jak

Pauleta

Przesliczna byla w "Kwiatach wojny". I jako kurtyzana, jak i rowniez pozniej ucharakteryzowana na uczennice.

Pauleta

trusno powiedziec naprawde co u nich jest uroda, wszystkie aktorki przerobione,to samo modelki ,piosenkarki, u nich wystepuje jeden typ urody-maly nos, waskie kształtne usta, broda w stylu V,niskie czolo wszystkie laski sa do siebie tm podobne i robione pod jeden schemat

Pauleta

Dokładnie ten film Kwiaty wojny jak i jej rola, uroda - robią wrażenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones