Nic Pizzolatto

Nicholas Austin Pizzolatto

8,0
680 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Nic Pizzolatto

Za True Detective ten człowiek ma u mnie status geniusza już nie umiem się doczekać Galveston właśnie czytam ksiażkę i polecam.

kondi143

Fakt, Galveston duże zaskoczenie. Opowieść niby taka sobie, ale tak napisana, że świetnie się czyta.

kondi143

Twoja wypowiedź brzmiałaby lepiej, gdybyś napisał/a "nie potrafię" zamiast "nie umiem". Also, polecam przecinki i kropki. To żaden hejt. Po prostu ze względu na fakt, że mówisz o geniuszu warto byłoby zadbać trochę o formę wypowiedzi.

fly_in_the_jar

Szczerze to nie interesuje mnie Twoja opinia to nie forum o poprawnym pisaniu tylko o filmach więc może,zamiast pouczać innych najpierw sam nauczysz się pisać na temat ?.

kondi143

"Szczerze, nie interesuje mnie Twoja opinia. To nie jest forum na temat poprawnej pisowni. Tutaj rozmawiamy o filmach, więc zamiast pouczać innych zastanów się w jakim właściwie celu piszesz to co piszesz."

And BTW, masz rację.

kondi143

forum o sztuce, więc można chyba o takie elementy formy jak napisanie jednego poprawnego zdania zadbać.

kondi143

Typowy przykład bezkrytycznego podejścia do samorozwoju. No tak, osoba zwraca uwagę, więc to na pewno hejt, więc trzeba wyrazić w komentarzu swoją ignorancję dla drugiej osoby. Wiem, że wypowiedź już stara, ale postawa nadal aktualna u wielu osób. Bez zadbania o poprawność językową możemy stracić w wielu aspektach i sferach życiowych, a już tym bardziej gdy nie umiemy neutralnie/pozytywnie reagować na konstruktywną krytykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones