Nicholas HooperI

8,1
516 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nicholas Hooper

Dziś zostało oficjalnie potwierdzone że bedzie komponowała muzyke do Zakonu Feniksa. Mam nadzieje że się sprawdzi choć napewno ciężko mu bedzie dorównac Williamsowi i Doylowi. Byle tylko nei zapomniał o mrocznykm klimacie HP5!

Dzamik

No myslę że nie powinieneś jeszcze Go pouczać i w ogole bo narazie nic nam nie przestawił. Poczekajmy, może nas mile zaskoczy :]. Choć z drugiej strony nie wiem czy to jest najlepszy wybór. Jest znajomym David Yates'a (reżysera HP5) Mam z tego powodu obawy ponieważ reżyser pewnie Go wybrał ze względu na znajomość :/ Pozostaje tylko czekać..

bobo303

Jedno wiemy - Williams nie pozwoli mu spierdzielić tego score.. :P Taką mam nadzieję przynajmniej....

sangreal

A co ma do tego Williams? on juz sie tym projektem nie zajmuje i Hooper pisze na wlasny rachunek. Patrzac na klipy z first listen na soundtrack.net wyglada to calkiem niezle, a na pewno duzo lepiej niz slabiutki score Doyle'a.

GosiaQ

soundtrck Doyla był rewelacyjny a nie słbiutki !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones