Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult

strasznie irytujący był w roli Marcusa w "Był sobie chłopiec". Teraz już nawet nie jest najgorzej

Angela4b

właśnie to samo chciałam pisać, jestem w trakcie oglądania tego filmu, no i nie mogę go znieść po prostu, sama twarz jest irytująca, jakieś niekształtne brwi, dziwny kształt ust. potem zobaczyłam dopiero, że przecież grał Bestię w X-menach i tam to już całkiem co innego, mam wrażenie, że z wiekiem tylko lepiej będzie :)

NieZawszeWspaniala

Po obejrzeniu "Był sobie chłopiec" sądziłam, że jego kariera pomimo, że jeszcze się nie zaczęła, to już się skończyła.... Ale muszę przyznać, że się myliłam. W X-men'ach, Samotnym mężczyźnie, czy nawet Wiecznie Żywym już miło się go ogląda. Teraz myślę, że jego kariera dopiero nabierze tępa, tym bardziej, że grał już z niezłymi aktorami

Angela4b

z tych "nowszych" filmów z nim widziałam tylko "X-menów" i "Starcie Tytanów", z czego w tym drugim nawet go nie pamiętam, ale muszę się z Tobą zgodzić, jest na naprawdę dobrej drodze.

Angela4b

jest irytujący, ale to nie jego wina, to wina reżysera i tych co mu kazali tak grać, obejrzyj inne filmy oraz serial skins w którym jest świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones