Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult

Widzę same żenujące komentarze o jego wyglądzie a nie o aktorstwie, co jest chyba jego większym
atutem. Jak dla mnie zapowiada się bardzo dobrze i w każdej roli widać jego inna twarz oby tak
dalej.

lovey

zgadzam się z Tobą. Może Hoult piękny nie jest (zresztą słowo 'piękny' nie powinno w ogóle pasować do określenia wyglądu faceta moim zdaniem! Teraz za dużo 'wymuskanych' mężczyzn...), ale jest przystojny na swój sposób, dla mnie jego twarz jest bardzo interesująca. A jego aktorstwo, co ważniejsze, rozwija się naprawdę bardzo dobrze. Uważam, że jest to bardzo utalentowany człowiek. Można by powiedzieć, że będzie z niego dobry aktor, ale nie ukrywajmy - już jest! :)

lovey

Naprawdę? Nie przeglądałam zbyt uważnie forum, ale uważam, że naprawdę ma coś w sobie. Może nie jest typowo piękny, wygląda trochę na takiego gnojka (ale to może dlatego tak myślę, że się trochę Skinsami sugeruję xd), ale podoba mi się. Jednak wiadomo - każdy ma swój gust. Co do aktorstwa to go tylko w Skinsach widziałam, poradził tam sobie bardzo dobrze.

lovey

zgadzam się, nie tylko jest przystojny, ale i inteligentny i widać, że umie grać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones